Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne wpadki Astrokraka
(15.11.07, 16:32)Janus link napisał(a): Jdowiedziałem się od właściciela,że firma ta ma bardzo dużo klientów i dla nich to żadna strata.

Podaj nazwę tej firmy, już nie będzie miała tylu klientów. Poza tym warto przestrzegać przed zakupami w takich miejscach.

pozdro
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
To bardzo znana firma "A" z miasta "K".
Synta 12"
Odpowiedz
A zacznie się zacznie. Będziesz stał obok bez słowa?

Może nie bawmy się w podchody, tylko napiszmy wprost.

Firma Astrokrak z Krakowa kolejnego klienta potraktowała jak idiotę okłamując go, nie wywiązując się z umowy i obrażając.

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz
Szczerze mówiąc gdybym znał opinie niezadowolonych klientów różnych firm zaoszczędziłbym na czasie i na pieniądzach wydanych na tel.Dopiero po fakcie poszperałem trochę i znalazło się,uważam,że informacji na taki temat powinno być jak najwięcej.
Synta 12"
Odpowiedz
ja zrezygnowalem z filtra z A jak po czterech tygodniach nie mialem odpowiedzi na maile...dopiero jak wyslalem info ze rezygnuje, odpisali ze filtry sa na cle... przynajmniej tyle ze w koncu odpisali
Take a look to the sky just before You die...it's the last time he willl... ...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy- z knajpy- gondolą... 10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo, siakieś śkiełki, nasadzacz dwugałkowy CZJ
Odpowiedz
Myśle,że Pan"Jaśnie Prezes"powinien zmienić stosunek do swoich chlebodawców,ale po licznych przecież już skargach na jego działania jest to chyba niemożliwe.Można powiedzieć,że Wszechświat jest niezbadany,ale cofające się paczki ze strefy celnej do Niemiec gdzie podobno zostały skradzione to jest zgadka zbyt trudna nawet dla filozofów.W taki sposób zostałem potraktowany,mimo,że wydawało mi się,że czasy PRL-owkich zachowań już bezpowrotnie minęły.
Synta 12"
Odpowiedz
@ Janus.
To, co opisałeś w pierwszym poście... od razu wiadomo o jaką firmę chodzi Smile, ale myślałem, że opisujesz historię, która miała miejsce już jakiś czas temu. Później doczytałem, że to wypadek chyba teraźniejszy?

Czyli nadal nic się nie zmienia w Krakowie. Sad A wydawałoby się, że człowiek uczy się na błędach.

Spędziłem kiedyś dwie bezsenne noce przekopując fora i czytając "wieści" z AK i o JP. Zaiste, fantastyczno-naukowa to lektura  :-\

Nie pojmę tego, jak można tak traktować klienta i jeszcze stroić fochy, jak ktoś żąda zwrotu kasy po bezskutecznym, długim czasie oczekiwania na zamówiony towar.
Mam tam do kupienia jeden okularek w przyszłości...ale chyba zrezygnuję, jeśli nawet będzie na stanie.
Chyba lepiej dać zarobić innym firmom, takim, które w cywilizowany sposób i bez nutki megalomanii dbają o klienta.

Byłem w pon. na zakupach w FC z kolegami.
Wcześniej bardzo dobra korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny; negocjowaliśmy zniżki. Na miejscu w Tarnobrzegu telepki przyszykowane, miła obsługa, rabaty... Podobało mi się, jak macaliśmy okularki itp, a kierownik:
"zaraz, to będzie kosztowało (tu liczył szybko na kalkulatorku)... i zawsze wychodziło mniej niż cena sklepowa. Ot, taka mała głupotka, a miła... Smile

Dobrze, że mamy wybór, gdzie dokonywać zakupów!

Meade LB 8", Tal Alkor 65/502 , Bresser 10x50+statyw QX WA 26mm, LVW 13mm, Pentax 8,5mm XF, Antares Ortho 6mm
Odpowiedz
(16.11.07, 07:31)adi link napisał(a): ...Nie pojmę tego, jak można tak traktować klienta i jeszcze stroić fochy,
...

no bo wiesz Adi, sprzęt astro to nie jest jakiś zwykły towar, a jego dystrybutor nie jest jakimś tam zwykłym sprzedawcą, on, on jest jakby powiernikiem, między Tobą a niebem,
a jego sklep, nie jest zwykłym sklepem, to świątynia, do której wstępując doznajesz, magicznego uczucia jestestwa wszechświata

więc w tej świątyni, Ty nie kupujesz towaru, Ty zostajesz jego nędznym powiernikiem, dostającym zaszczytu dopuszczenia do tej wielkiej tajemnicy poznania wszechbytu

więc nie dziw się, że doznając tak wielkiego zaszczytu, Wielki Prokurent Nieba ma czasem swoje chwile przyziemnych słabości Wink
Odpowiedz
Sumas - wspaniały tekst Big Grin

Z tego co wiem od Doświadczonych Kolegów, to owe "chwile słabości" Wielkiego Prokurenta Nieba przeszły w proces przewlekły  Wink

Na szczeście sam tego nie doświadczyłem i nie mam zamiaru sprawdzać.
50°21'02"N<br />17°52'02"E tomekc@astro4u.net
Odpowiedz
(16.11.07, 09:54)TomekC link napisał(a): Sumas - wspaniały tekst Big Grin

Z tego co wiem od Doświadczonych Kolegów, to owe "chwile słabości" Wielkiego Prokurenta Nieba przeszły w proces przewlekły  Wink

Na szczeście sam tego nie doświadczyłem i nie mam zamiaru sprawdzać.

Sorry ale nie jestem w temacie za bardzo.

Czy chcesz powiedziec, ze po tak dlugim czasie nadale nic w tej firmie sie nie zmienilo
i zakup sprzetu astro nadal odbywa sie w oparciu o system argentynski ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości