Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko astro in my gimnazjum :)
Dziękuje za gratulki. No tak. Trzeba razem z kolegą pójść do nauczycielki i pogadać Smile

Pzdr.
SW150/1200 na Dobsie, 7x50,8x30 (rozkolimowana) Baader Hyperion 21mm, KITowy okular 25mm, Baader ND5 (obrobiony) i... oczy Dobra muza tworzy dobry klimat! Relaks w czasie obserwacji! Smile Pozdrawiam, Jakub Jędrzejewski GG: 6302826 Mail: kuba.2103@gmail.com Tel. 500043154
Odpowiedz
Kuba- jeśli będziecie potrzebować, to mam gotowy rozkład zajęć dla kółka astro, dla absolutnie początkujących.
U mnie nie musiałem argumentować. Mam problem z nadmiarem chętnych  8)
Odpowiedz
Gratulacje
Odpowiedz
Dziękuję Wiehu. Zobaczymy czy będę potrzebował rozkładu  Smile. Ale o tym to trzeba by było dokładniej na GG pogadać  Wink. Tak czy inaczej- dziękuję  Big Grin
SW150/1200 na Dobsie, 7x50,8x30 (rozkolimowana) Baader Hyperion 21mm, KITowy okular 25mm, Baader ND5 (obrobiony) i... oczy Dobra muza tworzy dobry klimat! Relaks w czasie obserwacji! Smile Pozdrawiam, Jakub Jędrzejewski GG: 6302826 Mail: kuba.2103@gmail.com Tel. 500043154
Odpowiedz
Ehhh... Ja w mojej szkole znalazłam narazie tylko JEDNEGO chłopaka z 3b który KIEDYŚ interesował się Astronomią, a teraz nie ma na to czasu... ehhh... Więc o kółku chyba nie ma raczej co myśleć. Pozatym pani od Geografi.... No wątpie zeby sie zgodziła. Ewentualnie pani od fizyki... Tu sprawa byłaby chyba łatwiejsza, ale pozostaje dyrektor... Mozę w drugiej klasie podejme się chociaż prób organizacji... A narazie pozostaje mi wysłuchiwać tekstów typu "Boze z kim ja sie zadaje" kiedy czytam w bibliotece jakąś ksiązkę o Astro... Ale tobie Kuba życze powodzenia w prowadzeniu kólka Wink
Historia świata to ciąg zdarzeń których nie dało się uniknąć...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości