Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot w Goraju 30 lipiec- 5 sierpień
Dla pełnej jasności podaję część PW, jakie wysłałem do Sigkilla, bo takich pytań jest więcej.

Będą przedpłaty, ale info dam dopiero wtedy, jak będę wiedział na 100% jakie są oczekiwania gospodarza ośrodka- na razie nie sprecyzował wszystkiego. Podam nr konta na PW, albo w temacie.

Co do dłuższego pozostania. W mojej dyspozycji jest połowa byłej wiejskiej szkoły w Walkowicach (ok. 25 km od Goraja). Tam urządzam astro-bazę. Spokój, cisza, lasy, łąki nad Notecią. Tam można pospać za maleńkie w sumie pieniądze, ale mam jedynie materace na wspólnej sali. Trzeba by zabrać jakieś śpiwory, poduszki. Zaplecze (kuchenka, łazienka) na miejscu. Da radę skombinować dowóz jedzenia. Być może pozwolą też zostać dłużej w internacie w Goraju, ale to by chyba trzeba załatwiać już w trakcie zlotu.

Na liście chętnych są obecnie:
1. Magda z Wawy z mężem i dziećmi
2. Dorota z Wawy + os. tow. + dziecko
3. Waldixs z Anią spod Łodzi
4. Pająk 127 ze swoim małym "dynamitem" Wink
5. Felcia97 z Bydgoszczy
6. Sigkill + 2 młodych astrofanów (jeden ma 3 lata)
7. Alizar z łodzi
8. Maciej9274 z ... Czarnkowa
9. Anva spod Łodzi
10. Fallen YoDa z Rogalina
11. Grzesiek58 spod Kielc... ale szuka chętnego do podwózki Smile
Odpowiedz
Witam serdecznie
Takiej okazji nie przepuszcze Wink
uprzejmie prosze o dopisanie mnie do listy astrozlotowiczów.
pozdrowienia 
"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " 51°51'00" N 16°34'00"
Odpowiedz
Miejscówka bardzo zachęcająca, niestety chyba nie dam rady- za mało urlopu :-\
Synta(200/1200)+ASCT http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic= Celestron 25X100 -statyw w budowie-  "Płynie się zawsze do źródeł... pod prąd... Z prądem płyną śmieci..."
Odpowiedz
(27.06.07, 22:18)grzybek80 link napisał(a): Miejscówka bardzo zachęcająca, niestety chyba nie dam rady- za mało urlopu :-\
Normalnie zdrajca Wink
Odpowiedz
(28.06.07, 15:32)saywiehu link napisał(a): Normalnie zdrajca Wink

Obciąć mu...

głowę.
Odpowiedz
Może wpadnę na jedną nockę, proszę mi nic nie odcinać- już nie zdradzę więcej  ;D
Synta(200/1200)+ASCT http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic= Celestron 25X100 -statyw w budowie-  "Płynie się zawsze do źródeł... pod prąd... Z prądem płyną śmieci..."
Odpowiedz
Potwierdzam wcześniejsze ceny- nocleg kosztuje 26 zł, całodzienne wyżywienie - 25 zł.

Ech, rzadko ostatnio bywam na necie, rzadko mam czas na cokolwiek poza pracą, no ale cóż- lato ma to u mnie do siebie.
Odpowiedz
Wiehu... zlot astro w pełnie?  ???

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz
Hans- sporo się i tak poluka, to tydzień cały, końcówka będzie już OK. Natomiast nie będę miał następnych wrogów, którym "wetnę" się w termin. Oczywiście ryzykuję frekwencję, ale wiem, że wiele osób przyjedzie dla samej przyjemności bycia wśród "swoich" Smile Tych serdecznie tu pozdrawiam.

A propos- Księżyc też jest pięknym obiektem dla obserwacji Wink
Odpowiedz
Mnie by tam cholera wzięła jak by mi Łysy po niebie w trakcie zlotu latał Wink

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości