Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot w Goraju 30 lipiec- 5 sierpień
Zapraszam na kolejny zlot w moje okolice Smile Temat otwieram dość późno, wybaczcie- ostatnio jestem “zarobiony po pachy” i na necie “wiszę” sporadycznie.

Termin:
30 lipiec – 5 sierpień. Istnieje możliwość wydłużenia tego terminu o nawet parę dni – i przyjazdu wcześniej, i późniejszego wyjazdu.

Miejsce:
Goraj gm. Czarnków. To zespół pałacowy z XIX w., w którym obecnie znajduje się szkoła z internatem, Zespół Szkół Leśnych : http://www.zsl-goraj.cil.pl/index.html . Mapkę z dojazdem wstawię później, po zorientowaniu się które mapki mogę wstawiać bez narażania się na nieprzyjemności, jakie wystąpiły na Astro-Forum.
Śpimy i jemy w internacie, w prawdziwym pałacu. W ogóle atmosfera miejsca jest fenomenalna, to idealne miejsce na spokojne wakacje w ciszy i kontakcie z przyrodą. Pałac znajduje się na jednym ze wzgórz „Szwajcarii Czarnkowskiej” – łańcucha morenowego, rozciągającego się wzdłuż Doliny Noteci. Okolica jest przeczysta, z chronionym krajobrazem, z wieloma zwierzakami wszelkiej maści. Lasy, łąki, wody, żurawie, w sumie wszystko co fajne Wink
Jeśli ktoś będzie chciał przyjechać poza terminem zlotu- dostanie nocleg w Walkowicach. Takie osoby proszę o kontakt na PW, bo będą nieco inne warunki pobytu (np. noclegi będą tańsze, ale z własnym śpiworem).

Ceny:
Nocleg w pokoju internatu- cena nie jest do końca ustalona, ale chyba to będzie 26 zł/os.
Nocleg w namiocie (własnym) – 8 zł/os.
Wyżywienie całodzienne- 25 zł/os.
Znów będą jakieś gadżety, postaram się wykombinować jakieś dodatkowe atrakcje.

Obserwacje.
Część horyzontu w Goraju zasłaniają drzewa, jednak wcale nie jest tak najgorzej Wink Ci, którzy będą chcieli obejrzeć również b. niskie obiekty – w odl. 2 km jest fantastyczna miejscówka. O Walkowicach wolę nie wspominać- to ok. 25 km z Goraja...

Zapraszam – znów będzie super Smile
Odpowiedz
No to wpisuj na listę 2 osóbki duże i dwie małe  ;D
Odpowiedz
(13.06.07, 14:54)Magda link napisał(a): No to wpisuj na listę 2 osóbki duże i dwie małe  ;D
Z największą radochą Smile
I wcale nie o szarlotce myślę Wink
Odpowiedz
;D ;D ;D
Odpowiedz
Witam Smile.A ja poproszę o jedną i pół miejscówki czyli jedna duża Magda i mały, ale jakże aktywny Kacper- "dynamit" ;D
Odpowiedz
Wiesiu, proszę o rezerwację jednego miejsca. Kiedy podasz konto bankowe?
Odpowiedz
Na Wiki jest to nawet zaznaczone Smile
http://www.wikimapia.org/#y=52878196&x=1...28&m=h&v=2
Odpowiedz
Witam!

Jaki jest do Goraja dojazd dla niezmotoryzowanych? Nie sądzę, żebym do końca lipca zakupił jakieś cztery kółka, a chętnie (czytaj: "jeśli tylko dostanę urlop") wziąłbym dzieciaki, telep i przyjechał. Ew. nawet został na dłużej...

pozdrawiam
60/700 - to dzieciaków, 70/700 (PL 25, K20, PL10), 10x50, EOS 350D - a te moje oczy.net moja Picasa
Odpowiedz
Dla niezmotoryzowanych proponuję dojazd do : Piły, Czarnkowa lub Trzcianki. Jak już dostaniecie się do któregoś z tych miejsc- załatwimy odbiór autkiem, spoko Smile

Ostatnio rzadko bywam na necie (w Czarnkowie nadal mi nie zamontowali), przepraszam, ale będę odpisywał z opóźnieniem.
Odpowiedz
Witam!

No to świetnie - wstępnie poproszę o rezerwację miejsc dla jednej osoby dorosłej i dwojga dzieci. Czy dla młodego, który spałby ze mną i jadł raczej też z mojego talerza byłyby jakieś zniżki?

pozdrawiam
60/700 - to dzieciaków, 70/700 (PL 25, K20, PL10), 10x50, EOS 350D - a te moje oczy.net moja Picasa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości