Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Master Mind w wersji 8.6
Stasiu jesteś rekordzistą w Master Mindzie Smile
A ja dla informacji podaję, że szykuję wersję 9.6 w ktorej zmieniam zasady Qiuzu astronomicznego. Nie bedzie ciułania punktów tylko za każdą prawidłowo podana odpowiedź , będzie nagroda w postaci zobaczenia jednego ze zdjęć astro. Tych zdjeć juz mam 101 i nadal czekam na fotki od astrofotografów Smile na ładne zdjęcia do AstroJaWila - format 800x600 - nie większy. Jak bedzie wiekszy to zmniejszę aby pasowało.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Wczoraj pobilem swój rekord, który wynosi obecnie 4.0, ale i tak SSW zdecydowanie prowadzi ze swoim 3.7.
Staszku, może jeszcze poprawiłeś to 3.7?

http://www.astrojawil.pl/ftp/ajw_mm.gif 
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Gratuluję!

Rekordu nie poprawiłem bo u mnie program nie działa, niestety.  :'(
Odpowiedz
Rzadki przypadek w MM gdy trzeci ruch jest pewny:

[Obrazek: mmssw88.png]
Odpowiedz
Staszku, pobiłeś już może swój rekord?
Odpowiedz
Nie pobiłem i nie wiem czy to będzie możliwe.
Przydałby się MM 5/8.  Wink
Odpowiedz
(23.10.09, 22:19)SSW link napisał(a):Przydałby się MM 5/8.  Wink
Nie prędko ...
Z tym jest bardzo dużo roboty !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości