Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroWigilia na Tatrzańskiej w Gdyni
AstroWigilia na Tatrzańskiej w Gdyni

W imieniu miłośników astronomii spotykających się przy Gimnazjum i Liceum Jezuitów na ulicy Tatrzańskiej 35 w Gdyni chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na wspólną AstroWigilię, która odbędzie się w piątek (15.12.2006) o godzinie 19.30 w naszej salce astronomicznej w budynku kancelarii Parafii im. Św. Stanisława Kostki.

Serdecznie zapraszamy !
Odpowiedz
Dziękuje za zaproszenie równiez w tym roku... stęskniłam się za wami Big Grin
Obiecuję w przyszłym roku częściej zaglądać.

Ori
Odpowiedz
Postaram sie do Was dolaczyc, Wielcy (G)Astronomowie!!
Odpowiedz
Zapraszamy ! Smile
Odpowiedz
Ja będę po 21-ej.
Odpowiedz
Heh niestety nie uda mi sie jutro byc w Trojmiescie - obowiazki natury zawodowej zatrzymuja mnie w Krakowie. Szkoda, bowiem z checia bym Was znow odwiedzil.
Odpowiedz
No i po wszystkim... właśnie wróciła do domu ekipa sprzątająca w składzie Ori, Michu i Michowa. Sprzątanie osiągnęło swój punkt kulminacyjny w chwili kiedy z odkurzacza zaczęły wydzielać się dziwne zapachy rozgrzanego do czerwoności plastiku... albo żeśmy zbyt wielką częstotliwość ruchów narzucili albo amplituda nie ta... no cóż najważniejsze, że po wczorajszej AstroWigilii ani śladu. Posprzątaliśmy jak zawodowcy po "mokrej" robocie.

Mam nadzieję, że za rok znowu się spotkamy...
Aha i Michu ma wspaniały pomysł jak w przyszłym roku zrobić Jowisza kulistego (natchnięty daniem popisowym Marcina)

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za świąteczny nastrój w jaki razem z wami wkroczyłam, teraz wiem, że Święta tuż, tuż.

pozdrawiam
Ori2711
Odpowiedz
W imieniu swoim i nie tylko bardzo dziękuje za udaną imprezę.
Każdy z uczestników ma tutaj swoje zasługi więc może nie ma sensu aby wymieniać wszystko i wszystkich z osobna. Bardzo serdecznie dziękuje Wam za wspaniałe chwile spędzone razem.  Dziękuję za Wasz wysiłek, za poświęcenie i życzenia. Moim marzeniem jest by dane nam było spotkać się na kolejnych Wigiliach na Tatrzańskiej.

Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje wszystkim serdecznie
Michu z żonką
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości