Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POCZĄTEK FORUM O SONDZIE - "Program "SONDA" - kto to jeszcze pamięta?"
Ehhh widze że większość Nas ma syndrom poniedziałku. Oczywiście w kwancie chodzi o equinox V, ale equinox IV też pikny.

Ehhh nieodżałowana sonda ['] ['] [']
To w którym programie czołówkę grał Biliński? Bo na pewno było coś takiego. Nawet chodzi mi teraz po głowie...
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
A pamietacie cos takiego jak program pt "kosmiczny test" ?
(16.06.03, 17:56)El_Capitano link napisał(a):To w którym programie czołówkę grał Biliński? Bo na pewno było coś takiego. Nawet chodzi mi teraz po głowie...

Spektrum , "Po Drugiej Stronie Świata" z płyty E=mc^2 ;-) , zresztą program Pana Tomasza Pyć-a, twórcy powyższej strony o "Sondzie".

W Sondzie też napewno wykorzystwano utwory Bilińskiego do podkładów w filmach. Mi się kojarzy że tam był utwór : Błękinte Nimfy

PS. Kurde nie wiem co ja dzisiaj mam już piąty raz poprawiam słowo kożystać na korzystać , to się nazywa właśnie dysortografia...

Dogadałem sie z kumplem i pozyczy mi w przyszlym tygodniu karte AV. Tak, ze przegram te 12 Sond do Divixa. Bedzie te divixy umiescic w sieci o ile jest takie zapotrzebowanie z Waszej strony Smile
Jeżeli tylko ktoś by mi dostarczył materiał w VHS to moge zrobić mpg-a czy divx-a nie ma problemu sprzętem dysponuje wystarczy się tylko zgadać. Sam dobrze pamiętam ten program i bardzo go lubiłem.

pozdrawiam
Seba
(16.06.03, 23:57)bellatrix link napisał(a):Jeżeli tylko ktoś by mi dostarczył materiał w VHS to moge zrobić mpg-a czy divx-a nie ma problemu sprzętem dysponuje wystarczy się tylko zgadać. Sam dobrze pamiętam ten program i bardzo go lubiłem.

pozdrawiam
Seba

no to mozemy sie umowic ze jesli mi cos nie pojdzie albo ze skopiowaniem sie nie uda to podesle kasety Tobie
Nie ma problemu Michu, dysponuję akuratnie specjalistyczną kartą do tego tupu rzeczy i zajmujęsię tym, może nie na codzień ale bardzo często Smile

Pozdrawiam
Seba
Coś czuję, że ta "Sonda" w mpg-ach to będzie chicior... Wink Big Grin
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
(16.06.03, 07:45)McArti link napisał(a):Kurek z Kamińskim pokazali, że do zrobienia programu naukowego jest potrzebna nie tyle kasa co mózg... :-\

To byli pasjonaci, którzy nawet z niczego robili coś. I to coś oglądało się przez pół godziny z zapartym tchem.

Robert

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości