Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyczna oprawa SONDY
(20.07.06, 15:50)Łukasz Markulis link napisał(a): http://www.j.j.pl/sonda/Sonda%20Czysta%2...yw%201.mp3
ten utwór na bank gdzieś słyszałem (poza Sondą), jak skojarzę co to dam znać.
lornetka 10x50, Canon 40D, 400/5.6L, 24-70/2.8L, 100/2.8 macro
Odpowiedz
FTP zdechlo ...
Odpowiedz
Faktycznie zdechło... Sad nie wiem czy z gorąca czy z przeciążenia... (straszny ruch się tam zrobił) niestety jestem online tylko na chwilę wieczorami... (mam remont kapitalny w domu i nie ślędzę na bieżąco...) zrestartowałem kompa, działa...
Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
A ja juz wygrzebalem ksiazke telefoniczna z Warszawy i wlozylem zakladke pod 'B'...
Odpowiedz
Mamy poważny zastój na stronie ?
Odpowiedz
(08.08.06, 14:03)Fotoplastikon link napisał(a): A ja juz wygrzebalem ksiazke telefoniczna z Warszawy i wlozylem zakladke pod 'B'...

Nie przesadzajmy :-) Jeżeli p. Teresa cieszy się jeszcze w miarę dobrym zdrowiem, to przecież w XXI wieku można to zrobić bardziej cywilizowanie. Można by po prostu zainteresować jakąś redakcję prasową lub portal, żeby w naszym imieniu zawodowy dziennikarz zadrydnął gdzie trzeba.
Odpowiedz
Może wpierw spróbować uderzyć tutaj ?

http://www.zkp.org.pl/czlonkowie.php?typ=zwyczajni

Pzdr
Łukasz
Odpowiedz
pani Teresa tam jest, ale tak z całkiem innej beczki czy ktoś słyszał jakiś utwór Pani Bancer mnie się nie udało ... niestety
Odpowiedz
(20.07.06, 16:39)Fotoplastikon link napisał(a): To akurat Komendarek. Slychac.
Dam sobie reke uciac, ze to z pierwszej kasety.
Jak ja znajde to podam tytul.

No i mialem racje... Utwor 'Super Express'.
Za chwilke bedzie tam, gdzie powinien byc Wink.
Odpowiedz
Wczoraj tj poniedziałek miałem okazje na Trójce PR El Muzyke Pana Kordowicza niestety wymaga to pewnego poświęcenia gdyż program emitowany jest po 2 w nocy niestety, stało się tak ponieważ slucham również Trzy Kwadranse Jazzu Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Co zrobic program żyje godzina jest taka że słychaczy pewnie policzył by na palcach jednej ręki (ech te czasy gdy był co tydzień w niedzielę o 20.00) teraz na topie jest full kisza w postaci "Fish-a" nawet się rymuje.
Pozdrawiam kierownictwo PR i życze im uszkodzeń taśm z Fishem i podobną mega kichą którą nas katują.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości