Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASTRONOCE.pl - Testy sprzętu astronomicznego
Mam przyjemność powiadomić Was że właśnie odpaliliśmy nowe astronoce.pl!
Po długich i mozolnych przygotowaniach i szczególnie w ostatnim tygodniu - po walce z serwerem, udało nam się zaistnieć w sieci w nowej postaci. Serdecznie zapraszam do odwiedzania tego serwisu i do zagoszczenia na nim na stałe!
www.astronoce.pl
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
witam,
wyglada fajnie  Smile
...nawet juz mecze artykul o EDkach  Big Grin
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Doskonały serwis  Big Grin
Z całą pewnością będę tam często zaglądał  Smile
TAURUS 270/1300, Skylux, platforma LJ, Nagler 9mm, SWAN 33mm, LV zoom 8-24mm, UltraBlock, UHC-S, Barlow Soligor 2", Nasadka bino SV Lublin
Odpowiedz
spodobala mi sie niuł werszyn tej strony! naprawde duze brawa dla tworcow i oczywiscie liczymy na wiecej testow roznych sprzetow Wink
Odpowiedz
Dzięki Panowie za przychylne słowa a Tobie kanarkusmaximus za odwagę zalogowania się ze zdjęciem!  8)
Namawiam wszystkich do zamieszczania opini w Katalogu Sprzętu jak i wogóle o wiekszy rozruch kurde... wrzucajcie do Galerii ile wlezie, a wlezie dużo... Mamy tam fajny sytem sortowania wg różnych kategorii i sprzętu więc może się z tego uzbierać niezła baza o zdjęciach jak i o sprzęcie w jednym miejscu. Zapraszamy!
Odpowiedz
Witam, strony astronocy odwiedzałem wielokrotnie w poprzednim wcieleniu, czytałem oczywiście testy Smile ale czekałem na nowy design no i jest...SUPER, gratuluję pomysłu, wykonania i życzę dalszego rozwoju Smile
Sprzęciorek: refraktor 152/750 Fraunhofer, lornetka rosyjska 10x50 i parę szkiełek Smile
Odpowiedz
Trudno może nawet nazwać to testem, lub recenzją ale warto było popatrzeć sobie na ten sprzęcik na żywo...
http://www.astronoce.pl/artykuly.php?id=15

[Obrazek: IMG_9580.jpg]

Odpowiedz
Stronka jest super, odwiedzam ją prawie codziennie od momentu jej nowego oblicza Smile Super informacje są zawsze w nowościach. Polecam, tak trzymać Panowie Smile
Sprzęciorek: refraktor 152/750 Fraunhofer, lornetka rosyjska 10x50 i parę szkiełek Smile
Odpowiedz
w tym miejscu wypada spytac kiedy test HST vs ED 80?? Wink
Odpowiedz
(11.08.06, 13:02)emde link napisał(a):Trudno może nawet nazwać to testem, lub recenzją ale warto było popatrzeć sobie na ten sprzęcik na żywo...
http://www.astronoce.pl/artykuly.php?id=15

witam,
obslinilem sie.. bede mial kiedys takiego diabla ;D
stoja teraz takie sprzety na astromarcie 10 i 12 calowe. Za nieco ponad 5tys USD.

Tylko wydawalo mi sie ze sa model z F/6 Sad
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości