Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LXD 750
Jeśli o niego dbał, nie był przeciążany, trzymany w wilgotnej "komórce" albo podobnym miejscu to raczej jeszcze długo pochodzi. Kiedyś robili sprzęt na lata, a nie jak obecnie że projektują tak aby miesiąc góra dwa po terminie gwarancji coś się nieodwracalnie zepsuło.
Odpowiedz
zastanwiam się czy to nie tak jak z samochodami warto kupic dwuletni ale 7 leni  ... to sam wiesz ile pochodzi... i szkoda wtedy kasy...
zobaczymy co gość odpowie licze na twoją poradę....
dzieki za info do tej pory
telep antychmurowy
Odpowiedz
newsy są takie:
versja EDS, wszystko pracuje podobno sprawnie....
mam zdjecie panelu streującego - nie jest wytarty czy coś... ma 16 przycisków i wyswietlacz... co sądzicie ...?
telep antychmurowy
Odpowiedz
Hehehe... a podobno chcesz montaż z goto Smile
Odpowiedz
hym wyjaśnij i daj maila to ci wyslę to co dostałem - te zdjęcie...
telep antychmurowy
Odpowiedz
Mail jest w stopce. A EDS to tylko taki cwańszy sterownik silników, coś jak panel w losmandych. Ma stały PEC (tu się nazywa smart drive, nie trzeba go wgrywać po wyłączeniu zasilania) i korekcję prędkości śledzenia w RA +/- 9%. Prędkość przesuwu 2x, 32x no i to by było na tyle. Big Grin
Odpowiedz
chetnie bym wysłał ale nie umiem wstawić - to wyslij adress na mój lin k taki z małpą... to wtedy przez outlooka poslę.
jurgiel@mp.pl
telep antychmurowy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości