Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PE Astro5 z silniczkami DS + autostar
Witam
Wczoraj spędziłem całą noc na mierzeniu PE. Na początku Pe wynosiło 270". Po paru zabawach z montowaniem silniczka zeszło do max 36" a potem do max 13" biggrin.gif Wyniki przedstawiam poniżej. Narazie mam problemy z ustawieniem polarnej, ponieważ mam trochę prowizoryczne montowanie Głowicy ze statywem(nie mogę minimalnie obracać lewo prawo). Co sądzicie o tym wyniku chyba dobry?
[Obrazek: pe17eo.jpg]
[Obrazek: pe23xy.jpg]
PE było mierzone skyluxem + ToUcamem pro SC2
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
hm...  - Adam jeśli możesz napisz coś więcej o metodzie pomiarowej
(jakim programem mierzyleś PE, ...itd)
Napisz też o obciążeniu montażu (co na nim wisiało ? -  tylko Skylux z kamerka czy jeszcze coś).
Odpowiedz
PE mierzyłem w K3CCDTools(drift explorer) Na montażu wisiał tylko skylux i webcam no i oczywiście przeciwwaga Wink
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości