Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teflon (PTFE)
Witam,
szukam teflonu (PTFE) w postaci arkusza o grubości 0,5mm (tzw. PTFE konstrukcyjny).
Potrzebuję go na podkładki do tuningu montażu paralaktycznego (zamiast podkładek nylonowych ).
Moze ktoś ma i odsprzeda - potrzebuję arkusz 30x20 cm, a może ktoś zna firmę/sklep w Warszawie z takim asortymentem (bywają arkusze 60x60cm).

W sieci znalazłem tylko firmę EDER, wszystko ok - moga wysłać (firma z Poznania), można kupić - ale niestety tylko arkusz 120x120 cm, co przekracza moje zapotrzebowanie ... 24 krotnie, nie mówiąc o kosztach (ponad 160zł, co jak za 8 podkładek wychodzi dosyć drogo :'().
Pozdrawiam,
Jurek
Jerzy Łukasiewicz Takie tam szkiełka...
Odpowiedz
Ja mam skrawaną taśmę teflonową o szerokości ok. 15 cm, którą zakupiłem zdaje się w Technozbycie dosłownie za parę złotych. Z 30-centymetrowego kawałka spokojnie zrobisz wszystkie podkładki (tj. zamienniki nylonowych). Jak chcesz, to daj znać Smile
Achro TS 127/820, C8N @ 52°14'N 21°04'E
Odpowiedz
Dzięki, jutro zadzwonię do nich.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
Ja również mam niepotrzebny zdaje się teflon w postaci takich pasów od zgrzewarek folii PCV Jak byś chciał to ci wyślę za free. Pozdro.
Meade Lightbridge 12", TAL 100RS, Zenithstar 70ED, 10x50 Bresser Corvette, 40, 26, 14, 9, 5.5 Meade 5000 ploosl i inne akcesoria
Odpowiedz
Witam,
dziekuję wszystkim kolegom za oferty odstapienia teflonu - widać, że na forumowiczów można liczyć  Smile
Dzięki koledze Sasquatch'owi kupiłem dzisiaj 2 m taśmy teflonowej o grubości 0,5 mm i szerokości 120 mm w TECHNOZBYCIE
http://www.technozbyt.com.pl/
Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam wszystkich,
Jurek
Odpowiedz
Jaka cena tej tasmy??
Odpowiedz
Przepraszam za śmiecenie...
Mario2005 - masz pełną skrzynkę na wiadomości.

Ta taśma kosztuje tam kilkanaście zł za metr.
Achro TS 127/820, C8N @ 52°14'N 21°04'E
Odpowiedz
Za 2 m zapłaciłem 36 zł (z VATem  Wink ).
Płaci się za wagę -  99zł/kg netto (można samemu policzyć mniej więcej ile będzie ważyło zamówienie, biorąc gęstość teflonu ok. 2,5 g/cm^3)
Odpowiedz
Dzięki za info o skrzynce.

Kurde a jak ja pytałem u mnie w sklepie sprzedawca mówił że sprzedają ale tylko całą rolkę.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości