Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy to były meteory??
No jeśli zrobileś od razu notatki i szkic bo potem pamięć płata dziwne figle :-\

Odpowiedz
Mapy wyslalem Ci na priva,

Arek
Test lornetek: http://www.optyczne.pl/ Tak poza tym to: 10x50, Megrez 80/480
Odpowiedz
dzięki ,że wysłałeś ale niestety żadnej nowej wiadomości jeszcze nie mam :'(
Pozdrawiam! Piotrek
Odpowiedz
Wyslalem na piotrxyz@tenbit.pl
Wysle jeszcze raz.

Arek
Test lornetek: http://www.optyczne.pl/ Tak poza tym to: 10x50, Megrez 80/480
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za mapki (pierwsza próba wysłania była tak samo udana jak druga tylko ,że ja zapomniałem o tym ,że podałem mój drugi adres ;D) ten używany aktualnie to petervip@wp.pl ale szczęście ,że w obu pocztach mam to samo hasło. ;D
Pozdrawiam! Piotrek
Odpowiedz
02.07 o 2:15 znów widziałem "obiekty X". :o . Wątpię w to ,że to są meteory. Ale napewno to nie są : samoloty, satelity, ptaki. Leciały znów dwa. Czerwono-pomarańczowo-ciemne. Jeden tak jakby o dużo zwolnił a drógi nadal leciał później ten co został w tyle dogonił tego co na niego nie "czekał". Leciało to w przeciwnym kierunku bo na wschód. To jest jakby było sterowane. Lata i raz skręca w lewo raz w prawo , przecinają się ich tory nawzajem. Nie mam pojęcia co to jest.???
Pozdrawiam! Piotrek
Odpowiedz
Może lotniarze sobie robią nocne wypady?
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
czy ja tez moglbym prosic o taka mapke na drvector@kudowa.pl ??
Odpowiedz
Znów widziałem dziś o 00:14 obiekt"X". Tym razem leciało to coś samo. Ten sam kolor i szybkość itp.
Czy motolotniarze mogą latać w nocy i to jeszcze nad miastem? Jak wylądują? Dlaczego nie słyszałem warkotu silników?
Nadal nie wiem co to jest. :-\ ???
Pozdrawiam! Piotrek
Odpowiedz
To jest NOL
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości