Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekspansja planety U...
na Allegro pojawiło się kilka produktów firmowanych przez sprzedającego "jako sprzęt naszej firmy"

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83256827

czyżby jakiś spadek sprzedaży czy cóś ? Wink
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Noooo! Przeczytałem artykuł " Gacek u lekarza"... rzeczywiście bardzo ciekawy!!! ;D
Polecam za Michałem również wszystkim!!! ;D
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Najpiekniejsze sa tam slodkie jak miod slowa Dziś firma Unwiersał przy tworzeniu coraz to większych obserwatoriów i teleskopów ściga się już sama ze sobą. Naprawdziwsza prawda!! Ścigaja sie sami z soba!! ;D
Odpowiedz
"...Marzą, żeby każa szkoła miała wsłasne obserwatorium astronomiczne", kupione w Żywcu a wtedy panowie U mogliby wylegiwać się gdzieś w ciepłych krajach i jeżdzić wypasionymi samochodami Wink
A tak nawiasem, może te aukcje na allegro to efekt konkurencyjnej i dobrej oferty innych firm, może ludzie powoli zaczynają odchodzić od ubotów. Kurcze, jak patrzę na zdjecie montaża od ich standarowego teleskopu (tego za 8200 z ich strony) to nie wiem czy płakać czy się śmiać.

Nawiasem zastanawiam się kidy zaczną się chwalić, że Pojmański odkrył kometę dzięki ich urządzeniu. Na poprzedniej stronie U był link do takiego urządzenia zrobionego właśnie chyba dla Pojmańskiego.  Marketingowo to oni są naprawdę dobrzy, niestety Sad
Odpowiedz

chyba sprzedam LXa... doloze troche kaski i... moze... wystarczy na to dzialo ;D

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Biedny Gacek :-[ :-\ :'(
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Wszyscy wiedzą co teleskopy braci U reprezentują to jednak patrząc na nie przypominają mi się moje pierwsze początki pierwszy obraz księżyca i Saturna i choć jakość wszystkiego ma wiele do życzenia to jednak dzięki ich teleskopom miałem możliwość pierwszego kontaktu z astronomią i myślę że jest na forum sporo ludzi którzy zaczynali podobnie jak ja

pozdrawiam: cavasss Wink
Lidlowskie Bino Meade 10x50 , Celestron CPC XLT 8"
Odpowiedz
Hmmm, co to są "tulejki dystansowe" ???

Przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
(24.01.06, 13:56)przemas link napisał(a):Hmmm, co to są "tulejki dystansowe" ???

Przemas Smile Smile Smile

Widzisz kolego, bo to jest technologia, o której chłopcom z TEC'a się nawet nie śni ;D
Odpowiedz
Nie wiem jak przędą bracia U, ale sprzedaż nowych towarów przez Allegro to teraz bardzo popularna praktyka. Znajomy wydawca sprzedaje tak książki. A w Toruniu jest np. ktoś, kto sprzedaje nowe towary DO w cenach takich samych jak DO i do tego daje faktury.
http://www.allegro.pl/show_user_auctions...id=1062467
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości