Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zorza
[Obrazek: zorza02.jpg] chciałby coś takiego wieczorem zobaczyć woooooooow ;DFairbanks jest podobno światową stolicą zorzy polarnej (zjawisko to można tam obserwować ponoć przez dwieście pięćdziesiąt dni w roku) chciałbym tam mieszkać
Odpowiedz
dwa dni temu pojechałem ze szwagrem obejrzeć zorzę nad Poznaniem na Górne Puszczykowo około 24.00 Coś świeciło i ciągnęło się nad horyzontem - różowawe takie. Wyciągam aparat a tu filmu nie ma - taki tam sobie żarcik sobie ja cie w mordkę sobie uczyniłem Smile Big Grin ;D
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
musiałeś być wkurzony takie coś a zeby tego nie sfotografować to musiał byc pech
Odpowiedz
Obawiam się, że dwa dni temu nic byś na fotkach nie zobaczył. Ja też robiłem i tylko gwiazdki wyszły Sad
Odpowiedz
(05.06.03, 17:17)emde link napisał(a):dwa dni temu pojechałem ze szwagrem obejrzeć zorzę nad Poznaniem na Górne Puszczykowo około 24.00 Coś świeciło i ciągnęło się nad horyzontem - różowawe takie. Wyciągam aparat a tu filmu nie ma - taki tam sobie żarcik sobie ja cie w mordkę sobie uczyniłem Smile Big Grin ;D

ja moze powiem nie o astro ale taka historie mialem ostatnio jak bylem w Gizycku
na regatach sejm kontra samorzady, "mialem" nawet zdjecie z Millerem jak sie z nim witam
jak z najlepszym kolega i full innych zdjec z lodek i wogole.
Przyjezdzam do domu, patrze do aparatu a tam kliszy niet.
To jest tez powod ze czas kupic cyfraka.
Odpowiedz
Zawsze można zapomnieć karty pamięci albo akumulatorków. Zdarzało mi się.
Odpowiedz
(05.06.03, 17:03)M@rcin gim 14 link napisał(a):DFairbanks jest podobno światową stolicą zorzy polarnej (zjawisko to można tam obserwować ponoć przez dwieście pięćdziesiąt dni w roku) chciałbym tam mieszkać

a ja bym tam nie chciał mieszkać - pewnie tam zimno, a ja jestem ciepłolubny

mi się nie zdarzyło zapomnieć ani akumlatorków, ani tym bardziej negatywów (raz tylko na wyjazd zapomniałem wziąć prawa jazdy), jak już, to akumlatorki rozładowują mi się wtedy, kiedy akurat cyfra jest najbardziej potrzebna, albo kończy mi się miejsce na kartach pamięci Wink - zawsze tak jest, a jak nagrywałem merkurego na tle słońca to na chwilę przed trzecim kontaktem zawiesił mi się komp (zaraz po tym jak zabrakło miejsca na twardzielu)
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
i tak tez moze sie zdazyc, cale szczescie ze w telefonie mam 128 mb wiec bede szukal
aparatu zeby obslugiwal karty mmc to wtedy jakos dam sobie rade, no i jeszcze
lepiej gdyby aparat mial lacze podczerwieni to wtedy problem z glowy,
nawet jak wyczerpie mi sie miejsce to wyslal bym wszystko przez telefon na maila do domu i bylo by juz puste miejsce na karcie na nowe fotki.
Odpowiedz
(05.06.03, 20:28)dRvECtoR link napisał(a):"mialem" nawet zdjecie z Millerem jak sie z nim witam
jak z najlepszym kolega i full innych zdjec z lodek i wogole.
Przyjezdzam do domu, patrze do aparatu a tam kliszy niet.

Ja bym się tam nie cieszył skąd wiesz czy ta klisza nie zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach i w odpowiednim momencie ktoś wyciągnie Ci to zdjęcia i da do Wprost albo Rzeczypospolitej. Jak zacznie rządzić Andrju to lepiej takich zdjęc nie mieć Wink ;D
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
IRDA jest strasznie wolna... wolniejsze to nawet od RS232
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości