Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które GOTO?
Zastanawiam się, które prowadzenie z GOTO będzie lepsze: Napęd meade(silniczki DS) z Autostarem 497# czy GOTO Mela Bartelsa. Która opcja z tych dwóch jest lepsza? Jeżli to możliwe to proszę o szczegółowe wyjaśnienie.
Z góry dzięki Adam.
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
Masz już montaż z silnikami meade, nad czym się jeszcze zastanawiasz?
Odpowiedz
witam,
a gdybys mial jednak jakies watpliwosci. Looknij tu i przejdzie Ci ochota na kompplikowanie sobie zycia  Big Grin

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...#msg108198
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Dobra
Wszystko jasne ;D
Muszę tylko zobaczyć co jest nie tak z moim prowadzonkiem Bo po miesiącu leżenia wziołem montaż na obserwacje i podłaczyłem zasilanie i  hanboxa ale nie chodził. Diody się nie zapaliły >Sad
Muszę sprawdzic co jest nie tak. Może to być:
Zepsuta centralka
Zepsuty Handbox
Zepsute silniczki
Trzecia opcja chyba odpada bo raz gdy zaczołem ruszać wszystkimi wtyczkami to silniczki zaczeły same przez chwile chodzić. Jakieś sugestie macie? Jak narazie mam same problemy z tymi silniczkami DS i handoxem.
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości