Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars Express...
za 22 minuty startuje ekspresowa misja na Marsa... trzymajmy kciuki!

http://www.space.com/missionlaunches/lau...aunch.html
http://mars.jpl.nasa.gov/express/ <- link do przekazu na żywo
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
No i poszłłłłłłłłłłłłooooooooooooooooo Wink Mówili nawet w tivi, nie na polskiej oczywiście :-\
================ Ełk : 53° 49' N&nbsp; 22° 21' E
Dziś rano mówili (TVN24), sam słyszałem.
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
na polskiej mówili, więcej nawet przed startem - nawet na regionalnej w Kurierze!, a poza tym wspomnieli tylko na koniec Panoramy o 22:00 wczoraj

po co mówić o pierwszej europejskiej misji na inną planetę w Wiadomościach, czy w Faktach, skoro mamy tyle ciekawych rzeczy do opowiedzenbia jak otwarcie kolejnej wystawy z jakimiś bohomazami w Pierduśnikach Wielkich wspaniałego ludowego twórcy znanego przez całe 20 osób (rodzinę) rozsianych po całym świecie Wink
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
(03.06.03, 17:07)Bartolo link napisał(a):po co mówić o pierwszej europejskiej misji na inną planetę w Wiadomościach, czy w Faktach, skoro mamy tyle ciekawych rzeczy do opowiedzenbia jak otwarcie kolejnej wystawy z jakimiś bohomazami w Pierduśnikach Wielkich wspaniałego ludowego twórcy znanego przez całe 20 osób (rodzinę) rozsianych po całym świecie Wink

;D ;D poetica practica ;D ;D Pewnie nikt nie ruszył tyłka, żeby dowiedzieć się więcej o co chodzi w tej misji - >>pewnie kolejny Pathfinder<<, a to już kompletne nudy, przecież już było tyle filmów o Marsie...>>ojej, jakie to nudne<< Wink Wink właściwie trzeba płakać nad takim stanem...Niech żyją myślące media!!
================ Ełk : 53° 49' N&nbsp; 22° 21' E
To raczej zasługa sezonu ogórkowego a na bezrybiu i rak ryba w myśl powiedzenai starych wędkarzy, nie mieszaj do tego myślenia mediów bo myślenie u nich to abstrakcyjne pojęcie, oni najwyżej na coś reagują jak bakteria na bodźce !!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości