Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Breeding experiment a.k.a. NGC 7000
Tak się ostatnio zastanawialiśmy, jakie byłyby efekty skrzyżowania Canona z betoniarką. Krzyżowanie odbywało się w nie do końca sprzyjających warunkach, jednakże powstały (s)twór wydaje się być czystej krwi ;D

[Obrazek: NGC7000.jpg]

No dobra, koniec jaj. Posadziliśmy na LX'ie canonowy zestaw by Michu (300D + 200mm  f/2.8 L) i zrobiliśmy 20 ujęć po minucie. Niestety pogoda zrobiła małego psikusa, bo było minimalne zamglenie i osiedlowe sodówki dość mocno dały popalić. Myślę, że eksperymencik się udał i będą następne Smile
Odpowiedz
piękna i jaka delikatna Smile
a tę betorniarkę, to o jakiej masz ogniskowej? ;D
pozdrowienia

heh, sorry dopiero teraz "dół" doczytałem  ;D,
Odpowiedz
Piękne, po prostu piękne!!! Zaprawdę powiadam Wam, już jutro będziemy w raju Smile Smile Smile

Przemas Smile Smile Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
(08.09.05, 07:22)przemas link napisał(a): Piękne, po prostu piękne!!! Zaprawdę powiadam Wam, już jutro będziemy w raju Smile Smile Smile

Przemas Smile Smile Smile

Alleluja, bracie!  ;D
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
doczekac sie nie moge...
Odpowiedz
Pięknę zdjęcie albo nawey jeszcze lepiej  Big Grin
Powiedzcie mi jeszcz tylko przy jakiej przesłonie ją cykaliście
Odpowiedz
(08.09.05, 08:47)tomekL link napisał(a): Pięknę zdjęcie albo nawey jeszcze lepiej  Big Grin
Powiedzcie mi jeszcz tylko przy jakiej przesłonie ją cykaliście

O ile dobrze pamietam:

10x60sek exp
5x60 sek avg dark
ISO 400
200mm 2.8L  (przymkniety do F4.5)
Odpowiedz
(08.09.05, 00:15)Wojtek Koznowski link napisał(a): Tak się ostatnio zastanawialiśmy, jakie byłyby efekty skrzyżowania Canona z betoniarką. Krzyżowanie odbywało się w nie do końca sprzyjających warunkach, jednakże powstały (s)twór wydaje się być czystej krwi ;D

No dobra, koniec jaj. Posadziliśmy na LX'ie canonowy zestaw by Michu (300D + 200mm  f/2.8 L) i zrobiliśmy 20 ujęć po minucie. Niestety pogoda zrobiła małego psikusa, bo było minimalne zamglenie i osiedlowe sodówki dość mocno dały popalić. Myślę, że eksperymencik się udał i będą następne

mniam mniam!  Big Grin
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Piekna fotka panowie. Czy taki kolorek wyszedł sam z siebie czy cos przy tym majstrowaliście?

Pozdrawiam,
  Czarek
LX50 10", ETX-90EC
Odpowiedz
Zależy co rozumiesz pod pojęciem majstrowania Wink

Wzmocniłem kanał czerwony przez nałożenie w trybie screen jego kopii, nia pamiętam czy podbijałem saturację, jeśli tak to nie więcej niż 20%. Zafarb z sodówek udało się usunąć levelsami, nie trzeba było odejmować maski.

PS. Niech ktoś wreszcie wyjmie ten filtr -IR z canona i pokaże jakie wtedy wychodzą fotki... Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości