Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zorza!!!
TAAAAAK !!!!
Zerknij na zdjęcia w wątką astrofotografia - są tam zdjęcia Togala spod Poznania ! A ja fotografowałem z Leszna czyli jeszcze trochę dalej na południe !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Myślałem że mnie szlak trafi jak dzisiaj rano kumpel z uśmiechem od ucha do ucha powiedział mi co się w nocy działo(ja ztyrany calym dniem szkoły położyłem się spać o 22.00).Od tej pory na haslo ALARM ZORZOWY "śpię" na dworze. >Sad
Czy faktycznie dzisiejszej nocy są realne szanse na powtórkę???
(30.05.03, 09:17)Separatysta link napisał(a):Myślałem że mnie szlak trafi jak dzisiaj rano kumpel z uśmiechem od ucha do ucha powiedział mi co się w nocy działo(ja ztyrany calym dniem szkoły położyłem się spać o 22.00).Od tej pory na haslo ALARM ZORZOWY "śpię" na dworze. >Sad
Czy faktycznie dzisiejszej nocy są realne szanse na powtórkę???

sluchaj to ja wczoraj mialaem bezsennosc w Seatlle i przegadalem na czacie z jaks dupa caly wystep zorzy polarnej. Kurna pociac sie mozna !
Taka porażka - po prostu zgłowy mi jakos wylecialo , ehh
o której godz najlepiej spoglądać?
Szczegółów nie znam. Dlatego też będę na posterunku już od 22:30, aby nie przegapić. Wczoraj było ładnie gdzieś od 23:30 do 00:15.
Oj, zazdroszczę Wam tego widoku ! Jeszcze nie widzialem zorzy :-[,. Może dzisiaj się uda. Zaraz montujemy jakąś grupę i jedziemy na obserwacje zorzowo-zaćmieniowe.

Gratuluję fajnych fotek.

Paweł Turek
O! Malaria i korniki! Ja wczoraj miałem wyjechać za miasto z teleskopem, nawet go na balkon wystawiłe, rozmyśliłem się w ostatniej chwili :'(. Pojechałbym dziś, ale jutro nad ranem polujemy na Słońce z dachu bloku kumpla, musiałbym całą noc nie spać. Zorza pod Lublinem? Wierzyć się nie chciało i oto skutki... Pozdrawiam
-Jarosław
TN130mm f/5 na Dobsonie "Regulus", travellerek TS80/400, Mak 127mm S-W, B10x50 Fomei, , Celestron Sky Master 15x70
W Jeziorach z 30 na 31 maja 2003 roku guzik było widać a nie zorzę niestety!
Oskar
Nie martw się Oskarze z południowej Polski do świtu też nie było widać śladu zorzy niestety :'( :'( :'(
Na północy również zero.
Pozdrawiam Henryk Kowalewski Szczecin BPC 10X50  Soligor MT-800 na Vixenie GPD, Taurus 410, Vesta SC3, Artemis 285 www.ccd.neostrada.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości