Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satelity nad Poznaniem 28.05.03
Takie rózne sobie latały i zrobiłem fotki tych najjaśnieszych:

ISS (23:10:30) Ekspozycja 40 sekund

[Obrazek: ISS+.jpg]

IRIDIUM 66 (23:23:14) Ekspozycja 30 sekund

[Obrazek: IRIDIUM66_-6.jpg]

Dokładność na Heavens-Above bardzo duża. Smile
Odpowiedz
Super Togal. Skoro jestes w Poznaniu to może jedank wpadniesz do Jezior? Wink
pozdr
Odpowiedz
Przykro mi Kuba - nie wpadnę do Was >Sad Jak pisałem wcześniej, w sobotę mam spotkanie z chłopakami z Pruszkowa. Nie przyjmują żadnych usprawiedliwień ;D
Odpowiedz
Togalu tylko się nie wpakuj w jakieś kłopoty z chłopakami z Pruszkowa Wink, bo chdziałbym Ciebie "przepytać" trocę w temacie tych satelitów
Odpowiedz
...z Pruszkowa mówisz?
Odpowiedz
Tak. Jeśli w niedzielę ok 21-22 nie będę zalogowany na Forum, będzie to oznaczało, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Sad
Odpowiedz
a podobno siatka z Pruszkowa właśnie udaje się do pierdla, dostali wyroki i koniec z dobrobytem, teraz spędzą miłe wakacje siedząc w wygodnych fotelach i oglądając mecze (co to za kara - niektórzy tak żyją na wolności Wink)
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
kiedyś (11.10.2002, 20:05) z balkonu chwyciłem taką flare satelity Iridium:

[Obrazek: iridium63_01.jpg]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości