Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okucia do skrzyn
(13.06.05, 18:27)wonia link napisał(a): Nie wiem, jak ma się sprawa obecnie, ale kilka lat temu podebne zakupy na potrzeby zakładu moich rodziców robiłem w sklepie zaopatrującym kaletników - w Warszawie przy ul. Pięknej...

witam,
ale w ktorym rejonie pieknej?  Big Grin
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
(13.06.05, 18:51)PJan link napisał(a): [quote author=wonia link=topic=6136.msg94764#msg94764 date=1118683644]
Nie wiem, jak ma się sprawa obecnie, ale kilka lat temu podebne zakupy na potrzeby zakładu moich rodziców robiłem w sklepie zaopatrującym kaletników - w Warszawie przy ul. Pięknej...

witam,
ale w ktorym rejonie pieknej?  Big Grin
[/quote]

Biję się w piersi me...
Na wszelki wypadek sprawdziłem na planie miasta i okazało się, że moja "ul. Piękna" jest w rzeczywistości ul. Próżną...  ;D (tak to bywa, gdy się jest podszywającym warszawiakiem...) Sklep mieści się mniej więcej w połowie ulicy po lewej stronie (idąc od Marszałkowskiej).

Odpowiedz
Witam,
Cytat:...że moja "ul. Piękna" jest w rzeczywistości ul. Próżną...  Grin (tak to bywa, gdy się jest podszywającym warszawiakiem...) Sklep mieści się mniej więcej w połowie ulicy po lewej stronie (idąc od Marszałkowskiej).
No to, niestety, sa bardzo duze szanse, ze tego sklepu juz tam nie ma. Bylem kilka dni temu na
Proznej - po wiekszosci dawnych sklepow zostal tylko slad w postaci kartki z informacja gdzie zostaly przeniesione. Dobre i to.
... bo wszyscy myślą, że to jest tak, a to jest zupełnie inaczej... (Mucha Jan, Polska)
Odpowiedz
(17.06.05, 11:04)Jacek R link napisał(a): Witam,
Cytat:...że moja "ul. Piękna" jest w rzeczywistości ul. Próżną...  Grin (tak to bywa, gdy się jest podszywającym warszawiakiem...) Sklep mieści się mniej więcej w połowie ulicy po lewej stronie (idąc od Marszałkowskiej).
No to, niestety, sa bardzo duze szanse, ze tego sklepu juz tam nie ma. Bylem kilka dni temu na
Proznej - po wiekszosci dawnych sklepow zostal tylko slad w postaci kartki z informacja gdzie zostaly przeniesione. Dobre i to.

Sklep z okuciami kaletniczymi jest i wygląda na to że ma się dobrze.
Robiłem w nim zakupy we wtorek 14 czerwca.

Pozdrawiam
Korek
Pegasus Bresser 130/900, Tento 7x50 - oglądactwo pospolite
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości