Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
widziałem 5 księżyców Jowisza!
z ciekawości sprawdziłem, bardzo łatwo można "dorobić" ksiezyc Tongue

PS Ja niczego nie sugeruję
Odpowiedz
(28.05.05, 15:13)Hery Sasta link napisał(a): Jestem ciekawy jak nasz Odkrywca wyjaśni mi jedną rzecz:

wiesz chłopcze, ja niczego nie odkrylem, ale ty właśnie coś odkryłeś - że jesteś niedowartościowany. jakbyś miał tyle wiedzy co czepliwości to może sam byś doszedł do odpowiednich wnioskow

(28.05.05, 15:13)Hery Sasta link napisał(a): z ciekawości sprawdziłem, bardzo łatwo można "dorobić" ksiezyc

Zajmij sie lepiej czyms innym. Pamiętam jak kiedyś podawałeś swój wiek, więc wiesz jakie miejsce jest dla ciebie odpowiednie Odkrywco.
PS ja też niczego nie sugeruję.
Odpowiedz
(28.05.05, 15:36)Piotrek T. link napisał(a): http://astro.neutral.org/jupiter.html
Jedyne jakie teraz pamiętam.

Ale Amalthei tam nie ma.
Za to jest Himalia, którą również tamtej nocy atakowałem niestety nieskutecznie. Niestety wygląda na to że jest już poza moim zasięgiem, ale w przyszlym roku jak się sprężę w opozycji to może się uda i ją złapać.
pozdrawiam.
Odpowiedz
(28.05.05, 15:52)HAMAL link napisał(a): Można poprosić o surowy stak, chyba że ma kolega coś do ukrycia  Wink

A teraz po tylu kąśliwych uwagach próbujesz wymusić na mnie stack, a jak nie dam to bedziesz krzyczał że jestem oszustem. Sorry ale rzeczowo dyskutować to juz dawno skończyliśmy.
Odpowiedz
(29.05.05, 06:35)Adam Sz link napisał(a): [quote author=Hery Sasta link=topic=5957.msg92907#msg92907 date=1117289585]
Jestem ciekawy jak nasz Odkrywca wyjaśni mi jedną rzecz:

wiesz chłopcze, ja niczego nie odkrylem, ale ty właśnie coś odkryłeś - że jesteś niedowartościowany. jakbyś miał tyle wiedzy co czepliwości to może sam byś doszedł do odpowiednich wnioskow

(28.05.05, 15:13)Hery Sasta link napisał(a): z ciekawości sprawdziłem, bardzo łatwo można "dorobić" ksiezyc

Zajmij sie lepiej czyms innym. Pamiętam jak kiedyś podawałeś swój wiek, więc wiesz jakie miejsce jest dla ciebie odpowiednie Odkrywco.
PS ja też niczego nie sugeruję.

[/quote]
ja niestety jestem taki "niedowartościowany", ze nie umiem do nich dojść, jakos nie jest dla mnie jasne dlaczego obiekt, który wg oznaczeń ma być ciemniejszy od gwiazdy, jest jaśniejszy, może ta gwiazda to now odwrotna i własnie straciła jasność??

moją pasją nie jest grafika więc nie muisz mi pisac, żebym się zajął czymś innym, zdecydowanie wole zmienne i informatykę

czy wiek ma znaczenie?? widzę, że dla Ciebie tak, następnym razem poprosze aby, ktoś w "odpowiednim" wieku wysłał mój post
Odpowiedz
(29.05.05, 09:23)Hery Sasta link napisał(a): ja niestety jestem taki "niedowartościowany", ze nie umiem do nich dojść, jakos nie jest dla mnie jasne dlaczego obiekt, który wg oznaczeń ma być ciemniejszy od gwiazdy, jest jaśniejszy,

Trzeba było zacząć od pytań , a nie od bezczelnych oskarżeń.

(29.05.05, 09:23)Hery Sasta link napisał(a): może ta gwiazda to now odwrotna

a co to takiego ? znowu coś ci sie pomieszało podobnie jak z moim rzekomym oszustwiem

(29.05.05, 09:23)Hery Sasta link napisał(a): czy wiek ma znaczenie?? widzę, że dla Ciebie tak, następnym razem poprosze aby, ktoś w "odpowiednim" wieku wysłał mój post

dla mnie wiek nie ma znaczenia tylko poziom jaki reprezentujesz. jak mnie obrażasz to nie miej potem pretensji że ci tak odpowiadam.
Odpowiedz
Cytat:Jestem ciekawy jak nasz Odkrywca wyjaśni mi jedną rzecz:
czy to jest obraźliwe?? napisałem Odkrywca, bo (nie ukrywam) nie za bardzo wierzę, że to jest księzyc Jowisza, dalej w moim poscie stwierdziłem fakt, że coś z jasnościami jest pomieszane,

pod terminem nowa odwrotna znam gwiazdy typu R Coronae Borealis

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości