Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panny Krysi pierwszy raz za dnia...
Dopiero wczoraj dałem do wywołania film z kilkoma zdjęciami Słońca z kwietnia.
Wyszło niespecjalnie, ale i tak bardzo ucieszyłem się z uzyskanych obrazów (myślałem, że pierwsza próba to będzie totalna pogibka Smile ).
Zamieszczam zdjęcie z myślą o zachęceniu innych nowicjuszy do pstrykania. Nie jest jednak tak, że trzeba zmarnować kilka rolek filmu, zanim się strzeli pierwsze fotki na których coś widać. Poniżej znajduje się obrazek zrobiony w Registaxie z 2, z 3 pierwszych w moim życiu zdjęć Słońca. Oryginały są w sumie fajniejsze, ale skaner mam do d....

[Obrazek: ssmall.jpg]

Strzelałem Zenitem 12XP, konwerter x2, ognisko główne TAL-a 100R.
Filtr mylarowy. Seeing byl paskudny (smugi od chmur widac nawet na skanie). Data: 22/04/2003
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
spoko fotka, na moich pirwszych analogowych widzialem tylko biala kule, a u ciebie nawet szczegoly widac !!
Odpowiedz
tak trzymać i nie puszczać ;D ;D ;D

Pozdro!!!

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości