Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koński łeb
Czytałem, że mgławicę tą można zobaczyć jedynie na długoczasowych fotografiach, a mi się udało przy 1/1000 sekundy:
[Obrazek: konski_leb.JPG]

P.S. Właśnie wpadła żona i myślała, że to Godzilla... :Smile
Odpowiedz
Henryku wymiatasz  ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Henryku  gratuluje zobaczyc taka mglawice i jeszcze uwiecznic ja na zdjeciu ;D ;D ;D  Wink
Łódź BRESSER 80/900 lornetka 10x50 NIKON CP4800 ZENIT 12XP Pozdrawiam Sebastian Wink
Odpowiedz
Też ostatnio widziałem na niebie (i to w dzień) mgławicę Koński Łeb.  ;D

[Obrazek: horseshead5ht.jpg]
Odpowiedz
ale musicie mieć sprzęciory... mi to się udaje tylko w nocy  :-\ Wink
paulo@iv.pl N 51°23'08" E 16°08'44" Newton 230/1600
Odpowiedz
Henryk , Kula widzac wasze zdjcia  zmotywowaliscie mnie do zrobienia wlasnego zdjecia. Zaraz  po zobaczeniu tego watka wynioslem teleskop na pole  nie zwazajac na to, ze jest dzien < wam sie udalo> wymierzylem i wycelowalem na konski leb to co zobaczylem :o :o :o  przeroslo moje oczekiwania, bylem w szoku. Zobaczcie sami  tyle szczegolow, tak wszystko dobrze widac. Sami ocencie to zdjecie
[Obrazek: normal_Dscn6100.jpg]
[Obrazek: hahaha.gif][Obrazek: hahaha.gif][Obrazek: hahaha.gif][Obrazek: hahaha.gif][Obrazek: hahaha.gif]
Podoba sie ?? ;D ;D ;D
Łódź BRESSER 80/900 lornetka 10x50 NIKON CP4800 ZENIT 12XP Pozdrawiam Sebastian Wink
Odpowiedz
;D ;D Big Grin ;D ;D

Rewelacja! Sebek! Chyba potraktowałeś to teleskopem Chabla!
Te sczególy... Rzeczywiście powalające!
Odpowiedz
(14.05.05, 13:12)Henryk link napisał(a): P.S. Właśnie wpadła żona i myślała, że to Godzilla... :Smile

Hmm, to samo pomyślałem  ;D
Odpowiedz
(14.05.05, 18:33)HAMAL link napisał(a): [quote author=Henryk link=topic=5922.msg91114#msg91114 date=1116072742]
P.S. Właśnie wpadła żona i myślała, że to Godzilla... :Smile

Hmm, to samo pomyślałem  ;D
[/quote]
A ja tam widzę raptory z "Parku Jurajskiego" Wink
Odpowiedz
Sebek, kurczę, jakim sprzętem osiąga się takie efekty?  ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości