Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ankieta: Kt?e ze zdj? podoba Ci si?bardziej:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdj?ie nr 1
100.00%
9 100.00%
Zdj?ie nr 2
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słonko nasze kochane
troszkę nie kumam bazy po co ta ankieta, oba zdjątka sympatyczne a Darkowe łatwo rozpoznać bo (bez urazy) albo ma strasznie kiepski skaner albo dość przeciętnie skanuje (lub i to i to) - co niestety strasznie degraduje jego klimatyczne fotki.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(12.05.05, 15:42)antyqjon link napisał(a):Mi to raczej przypomina dynię typu Halloween ;D Owszem, z fajką w zębach, o ile dynie mają zęby :Smile Tongue

O o o!

Dokładnie te same odczucia!
Odpowiedz
Pierwsze zdjęcie sugeruje klimaty DARKa, czyli poranne mgły na wschodnich rubieżach  ;D
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
(12.05.05, 16:50)papatki link napisał(a):troszkę nie kumam bazy po co ta ankieta

1. Bo ludziska lubią się porównywać
2. Bo fotografowie lubią wiedzieć co się komu podoba (sondaż opinii)
3. Bo Dark tak chciał, a ja przystałem na propozycję
4. Dla jaj ;D

Proszę sobie wybrać najwygodniejszą odpowiedź Wink.
Oczywiście, że Darkowe zdjęcie łatwo rozpoznać, więc nie ma co się czaić. Ja zaś dałem takie, trochę ryzykując, ale chciałem wiedzieć, czy w ogóle ten typ fotografii ma jakieś wzięcie.

P.S. Kto zagłosował nie na moje, może mi się nie kłaniać  ;D.
Odpowiedz
Nie wiem czy może mam zwidy, ale rozróżniam cyfrę i analoga. Jeżeli to prawda to już wiemy które do kogoi należy. Jeżeli nie to przepraszam za uwagę.  Wink
Odpowiedz
nie chce zakladac 2 postu wiec moje zdjecie świeżyna wrzucam tu  nie sądze żeby było choc ociupinke konkurencyjne z 2 wyższymi pozdro // Kacper

[Obrazek: 1.jpg]

Mój nr gg 3947579 Sprzęt: Lornetka 7x35 BPC 26x70 Kronos Meadea 10x50 Cyfrówka olympus C-765 Statyw: Tiltall model 4602 W budowie Newton 200/1300
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości