Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poniedziałkowy Moon
Kurcze Michau :o wstydź się takiego Jowisza nam pokazywać  ;D Ja kiedyś Twoje fotki za przykład pokazywałem i nie mogę na to patzreć Wink
Odpowiedz
Mysle, ze warto pokazywac owoce swojej pracy, nawet te gorsze. Rzeczywiscie, obecnie na forum jest malo zdjec,a jak sa to zazwyczaj sam Ksiezyc. Przydaloby sie troche planetek i DSow. Ksiezyc jest w miare latwym obiektem do fotografowania i pewnie dlatego poczatkujacy zawsze wybiera wlasnie to cialo niebieskie.
Duszek 149- twoje foto jest fajne.
Pozdrawiam
Optisan 76mm, Lornetka Nikon Action 8x40, Lornetka 7x50, Analog Zenit 122B, Cyfrowy Samsung Digimax S500 i oczy
Odpowiedz
(20.04.05, 15:09)HAMAL link napisał(a):Kiedyś astrozdjęcie to było coś i wymagało kupę czasu oraz pracy, teraz to zazwyczaj cykanie pospolite. Kiedyś człowiek wyrąbał w pocie czoła cała kliszę i jeśli nic nie wyszło to wyrzucał do śmieci, sam kilka takich z 40 min ekspozycjami wywaliłem( kilka nocy na polu) a teraz walą ludziska kilka fotek i nawet nie przebiorą, nie wykadrują, nie opiszą tylko od razu niechlujnie wrzucają na forum .
Co do Kolegi to się pomyliłem bo jest to jak na razie jego najlepsze osiągnięcie, (wydawało mi się że już pokazywał dużo lepsze fotki) bo przecież jeśli już uzyskamy jakiś poziom to pokazywanie miernoty z nieudanej sesji aby tylko coś pokazać jest bezcelowe.
JESTEM DOKŁADNIE TEGO SAMEGO ZDANIA. U mnie taki nawyk pokazywania dobrych zdjęć wyrobił fotoklub do którego należę od 3 lat.  Początkowo pokazywałem wszystko ale z upływem czasu zrozumiałem że szkoda marnować czasu na przeciętność i tandetę.
Celestron 114/900 SkyWatcher 200/1200 Luneta Tourist 6
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości