Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łysy ze Skyluxa i HP :)
Te zdjecia maja niewatpliwie swoj urok i sa sliczne Smile
Odpowiedz
(18.04.05, 17:53)Bemko link napisał(a):Nie chcę cię straszyć ale jest to sprzęt strasznie awaryjny, nie jest to bynajmniej tylko moja opinia.
Sa tez niestety problemy z serwisem tego sprzetu Sad
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
taki wynik takim sprzętem? ciekawe  Smile jak będziesz miał coś jeszcze to dawaj, chętnie sobie pooglądamy
paulo@iv.pl N 51°23'08" E 16°08'44" Newton 230/1600
Odpowiedz
Nr 2 wyszła niesamowicie  Smile Gratulacje
Odpowiedz
Całkiem fajnie, jak na ten duet.
Odpowiedz
(18.04.05, 19:33)HAMAL link napisał(a):Nr 2 wyszła niesamowicie  Smile Gratulacje
Mam podobne odczucia. Zdjęcie nr 2 wyjątkowo udane.
Świetny debiut.  Big Grin
Pozdrawiam Henryk Kowalewski Szczecin BPC 10X50  Soligor MT-800 na Vixenie GPD, Taurus 410, Vesta SC3, Artemis 285 www.ccd.neostrada.pl
Odpowiedz
(18.04.05, 19:21)r.ziomber link napisał(a):[quote author=Bemko link=topic=5741.msg88357#msg88357 date=1113843233]Nie chcę cię straszyć ale jest to sprzęt strasznie awaryjny, nie jest to bynajmniej tylko moja opinia.
Sa tez niestety problemy z serwisem tego sprzetu Sad
[/quote]

Ja nie miałem problemów z serwisem - wręcz przeciwnie. Kurier przyjechał do domciu, zabrał aparacik na koszt HP, po 7 dniach przywiózł do domciu również na koszt HP.
Mało tego - dołączone pisemko informuje, że HP zmieniło politykę naprawy niektórych sprzętów (do których należą aparaty serii x35) i nie podlegają one naprawie lecz wymianie na nowy. I rzeczywiście, przyjechał nowy aparat.

Ale straciłem zaufanie do HP - nie zrobiłem nim nawet 200 zdjęć zanim padł. Dlatego czym prędzej się go pozbyłem (dodam, że sprzedałem z duuuuużym zyskiem  ;D).
Teraz mam Canona A85, zrobiłem już nim ponad 2000 zdjęć i jest ok.  Wink

Ale zdjęcia Księżyca ładnie Ci wyszły...  8)
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Znalazlem zdjecie Ksiezyca sprzed roku. Aparat trzymany w rece (niestety nie moj i widac brak umiejetnosci jego obslugi...).
http://astrofizyk.polsek.org.pl/galeria/...ca_04.html
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
Z wczorajszej nocy - zestaw ten sam - Skylux+P735.

[Obrazek: lysy17ee.jpg]
Zbliżamy się do pełni - widok ogólny.

[Obrazek: lysy30pi.jpg]
Kopernik i okolice.

[Obrazek: lysy40nl.jpg]
Clavius, Tycho i sąsiednie kratery - moje ulubione okolice na Księżycu Smile

[Obrazek: lysy50ml.jpg]
I na koniec już bez teleskopu, samym aparatem ładny kolorowy wieniec wokół Księżyca (zoom 3x).
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz
Zdjęcia ładne. Mam taki aparat w domu - młodszy syn rok temu dostał na komunię. Obiektyw toto ma Pentax'a, ale niestety czasem maszynka kiepsko sobie radzi z kompresją jpg. Pliki są po 1,5 MB, a czasem wychodzą takie, jakby miały po 100 kB.
Podobno aparat jest  niezły do makro (kwiatki, motylki itp.). Do astro to już chyba gorzej. Twoje zdjęcia to mistrzostwo świata jak na ten sprzęt.
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości