Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiatrak
Na sile wcinasz sie sam, probujac udowodnic ze rozwiazanie ktore stosujesz jest OK. Niestety nie jest ono OK, a cala reszta swiata pewnie robi na odwrot tylko po to, zeby zrobic na zlosc "potentatowi" z Krakowa...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Czy może osobiście testowałeś takie chłodzenie w moim wykonaniu że masz na ten temat jakiekolwiek zdanie Wink
Odpowiedz
Tak, testowalem typowe chlodzenie bazujace na wiatraku wyciagowym opisywane miedzy innymi na Cloudy Nights (i dziesiatkach innych stron) i stosowane przez takich producentow jak Intes,  TEC, AP i wielu innych.
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Czyli po pierwsze negujesz i krytykujesz coś czego nie testowałeś :o
A po drugie to wiatraki to masz w Holandii a tu stosujemy wentylatory jeśli dla Ciebie jest to jakaś zauważalna różnica  Wink
Odpowiedz
Tego nikt nie testowal, poza krolikami doswiadczalnymi w ktorych roli wystepuja twoi klienci... nabijani w butelke przez sprzedawce ktory nie raczyl sprawdzic jak sie montuje wentylator do aktywnego chlodzenia ktory zapewne zobaczyl w jakim zachodnim folderze. Zauwazalna roznica to dla mnie to czy wentylator wdmuchuje czy wydmuchuje powietrze, jak widze dla ciebie zauwazalne jest jedynie wlasne widzimisie.
Odpowiedz
Fajnie podkresliles temat, teraz wypada siasc i sie poduczyc monsiur "producent"....
Odpowiedz
ASCT nie ma nic wspólnego z tym o czym piszesz, czyli ze specjalną dedykacją swoje własne słowa weź pod rozwagę: :-*

[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz...  
Odpowiedz
Blah, blah, blah... udowodnij mi to ale nie tymi bzdurami ktore wypisujesz... Czekam na konkrety w postaci dokumentacji innych producentow dostepnej na stronach www, lub rzeczowych artykulow, jezeli ci ich brak to daruj sobie.
Odpowiedz
Już Ci napisałem że nie muszę Ci niczego udowadniać, zresztą szkoda na Ciebie ścierać klawiatury Tongue
Odpowiedz
No teraz ja ci udowodnie ze piszesz bzdury i produkujesz buble, poczytaj sobie troche do poduchy:

http://www.rcopticalsystems.com/tcc.html

http://www.nicolamarconi.it/telescopi/scopic/scopic.htm

http://www.rcopticalsystems.com/download..._guide.pdf

Mam nadzieje ze twoj angielski pozwoli na dostateczne zapoznanie sie z problemem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości