Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest 60-tka !!
Witam wszystkich przyjaciół z Astro4U i chciałbym podzielić się dobrą nowiną . Po trzech latach oczekiwań odbieram w środę gotowy teleskop i z nim jadę wprost w Bieszczady na zlot . Pierwsze światło w Krakowie testowali Mirek Dymek , Jurek Bochusz i Janusz P . Podobno wszystko OK . [Obrazek: kolu4.jpg]

[Obrazek: kolu3.jpg]

Więcej zdjęć na AF w wątku o 60-tce .
Piotra nie ma juz wsrod nas... [']['][']
Odpowiedz
y...  :o ale machina
paulo@iv.pl N 51°23'08" E 16°08'44" Newton 230/1600
Odpowiedz
:o  :o  :o
Sprzęt powalający z nóg ....
Mój poczciwy Optisan 750/150 mógłby służyć co najwyżej jako szukacz  ;D Wink

Piotrze, będziesz z nim w tym roku na Kudłach ?
Pozdrawiam Benedykt Krzeszowice 19°39'48"E  50°08'12"N ------------------------------------------------------- BPC20x60  BOC7x50  ROW10x40 TAL 100R + statyw geo + montaż z prowadzeniem Canon 350D, Philips TuoCam 740
Odpowiedz
witam,

traveler?  ;D
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Ładna szafa! :o Ciekawe jak obrazy...
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
gratulacje Piotrze !

czekałeś, czekałeś i się doczekałeś - do Wroca niedaleko więc mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane zerknąć przez tą kolubrynę Smile

Pozdrawiam !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
No tak, pięknie, ale jak będziesz chciał zerkać w okolice zenitu, to będziesz przystawiał drabinkę, czy może odbijał się z trampoliny? Wink
Odpowiedz
Piotrze z mojej strony gratulacje za wytrwałość. Na gratulacje za sprzet mam nadzieje ze jeszcze przyjdzie czas. Teraz nadszedł czas testowania mozliwosci i radosci z uzytkowania sprzetu. Tak czy inaczej mam nadzieje, że kiedyś dane mi będzie przez to działo popatrzeć w niebo.

BTW

Moze za wczesnie pytam ale co tam - myslales o jakmis napedzie do tego sprzetu ?

Pozdrawiam serdeczenie
Michu

Odpowiedz
Witam:
Moje gratulacje Piotrze, teraz to bedzie więcej chętnych na wyjazd w Bieszczady , pozdrawiam Bodzio.
Odpowiedz
(05.04.05, 09:07)Michu link napisał(a):(...) Moze za wczesnie pytam ale co tam - myslales o jakmis napedzie do tego sprzetu ?

Michu, co Ty robisz...
Nie tak glosno bo zaraz Janusz uslyszy  Big Grin

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości