Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze fotki
Tutaj jest moja pierwsza fotka księżyca i mały ATM ;D : http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=7549
Walnołbym wszystko tutaj osobno ale nie wiem jak załączyć zdjęcia i poza tym po co mam zaśmiecać server Wink
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
ok, może być,
co prawda aberracja chromatczna daje o sobie znać ale ogólnie b.ładnie jak na pierwsze zdjęcia! Szkoda tylko że obciąłeś łysego u dołu.  Tongue
Może wypowie się na ten temat ktoś "nieco" bardziej doświadczony ode mnie,
to wtedy przekaże ci na pewno jakieś cenne wskazówki, co poprawić, itp.

jakim aparatem robiłeś?
Odpowiedz
Łysy niezły tylko trzebaby może delikatnie obrobić w PS i bedzie ok Smile
Wydaje mi się że jak tego Skywatchera na EQ3 posadzisz to bedzie o wiele lepiej (zwłaszcza z ostrością) troszke ten fiolecik niepotrzebny Tongue
Ponawiam pytanie o aparat ???
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
Cytat:Ponawiam pytanie o aparat
Tez chcialbym wiedziec, czym  to bylo robione.
... bo wszyscy myślą, że to jest tak, a to jest zupełnie inaczej... (Mucha Jan, Polska)
Odpowiedz
Były to robione Olympusem C-460
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości