Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M3 na początek wiosny
Jeszcze jedno Henryku. Musimy koniecznie poszukac jakiegoś dobrego miejsca w okolicach Drawska pomorskiego i się tam kiedyś umówić w jakąś czarną bezksiężycową noc. To jest jedno z trzech najciemniejszych miejsc w kraju a my do Drawska mamy około 150km podobnie jak Ty.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10", MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
! Super!
widzę że towarzystwo lubi M3! i ja też! gratulacje!

Odpowiedz
Mirek, masz już dosyć długo tę kamerę, a dopiero teraz zacząłeś jej używać do celów estetycznych. Mam nadzieję zobaczyć jeszcze parę fajnych zdjęć z tego zestawu.
Co do ciemnego miejsca, to 14km na południe od Drawna jest osada Barnim, a w niej baza kajakarzy. Mam telefon do gościa, z resztą już rozmawiałem i nie widzi problemu.
Pozdrawiam Henryk Kowalewski Szczecin BPC 10X50  Soligor MT-800 na Vixenie GPD, Taurus 410, Vesta SC3, Artemis 285 www.ccd.neostrada.pl
Odpowiedz
Kapitalne zdjęcia!!!
Szacuneczek [Ressssssspect Smile ]
Też czekam na wiosenne czyste niebo. Ponoć kwiecień to najlepszy miesiąc jeśli chodzi o fotografowanie i obserwacje.
Odpowiedz
Heniek, Mirek & Waldek wymiatają ;D ;D ;D Gratulacje panowie, zaczyna się sezon na "kulki" Smile
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości