Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canon A75 + Księżyc z dnia 15.01.2005
(26.01.05, 11:54)Masiek link napisał(a): Ja za swego A85 dałem 840 + pamięć 256 MB + aku + wysyłka 20 zł = 930!! Niezła okazja jak za nówkę sprzęt!

Pogadamy za 3miesiące  ;D  ;D ;D

ps. przypominam, że z tego konia nie trzeba się wcale śmiać.  8)

http://members.lycos.co.uk/arti0/sprzet/...szfoto.jpg
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
No McArti wiele wyjaśnił  Smile To oznacza, że opłaca się bardziej kupować A 80 niż A 85, bo będzie w tym pierwszym mniejszy szum, tak?
Co do A 75 to wydawało mi się że widziałem go gdzieś w cenie 820 zł , muszę poszukać.Jak znajdę to dam linka.

Wniosek z tego taki że najlepiej kupować z tych zestawów takie które maja matrycę 1/1.8'' , dobrze zakumałem? I jeszcze raz zadam pytanie - czy A 95 będzie najlepszy z całej tej serii? Ma w sumie większą matrycę, ale ma także 5 Mpix co chyba oznacza że będzie praktycznie większy szumek niż A 80.
Powiedzcie śmiało, które technicznie z tych aparatów jest najlepszy.

W gruncie rzeczy to szum nie jest problemem bo możemy go odjąć Darkiem, czy dobrze myślę?

Fotki planetek są niezłe i jakby się nad tym trochę popracowało to może by wyszło coś naprawdę extra Smile

PS:Uważam że metoda śmiejącego się konia daje fajne wyniki.  ;D
Odpowiedz
Najlepszy to bedzie pewnie A95 ( tak na zasadzie wąchania przez szybe :Smile )

pamiętajcie że wyższe modele maja uchylne LCD.

ps. no i pamietajcie, że ta seria do astrofoto sie nienadaje i że stary CP995 pierwszą fotą zmasakruje każdego AXX Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości