Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars 17.05.2003 - trudne boje
Jak będzie ładnie, to jutro z Piotrem zapolujemy na Marsa jego armatą i moim refraktorem.
Oskar
Odpowiedz

Dzięki GrzegorzP!Dzięki Małek! Jednak kiedy sie popatrzy na fotki Twoje i Adama J. z ostrymi krawędziami Marsa to sie łza w oku kręci.
Pstrykam sobie mimo jeszcze małoefektownegon obrazu Marsa bo wyjezdzam do siostry naszej- Szwecji-bede tesknił za teleskopem i zdjeciami Sad Mam nadzieję wrocic na samą opozycje Marsa...hlip,hlip....buuuuu....
Odpowiedz
Nie no Hanysiak, kiedy wyjezdzasz? Bedziesz miał tam internet? Kurde, wpadaj tu czasami! Wink
Odpowiedz

wpadne napewno...
Odpowiedz
NNNNo...
Jak to powiedzial Dyzma.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Mała poprawka do mojego opisu zdjęcia hanysiaka kilka pozycji powyżej. Zmieniłem już obrazek i dodałem nowy opis. W poprzedniej wersji pokazany był Mars z godz. 4, ale widoczny gdzieś na Atlantyku Wink
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości