Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżyc 11.05.2003
Kolejna fotka:
[Obrazek: mozaika11052003maly.jpg]

Tutaj 2x większa wersja:

http://astronomia.net.pl/kubamalecki/ksiezyc/mozaika11052003duzy.jpg

PS. nie wiem co jest z tym linkiem ze wygląda jak wygląda ale grunt ze po kliknięciu działa Wink

pozdr
Odpowiedz
Zajebiste to zdjęcie jest i tyle!
Oskar
Odpowiedz
pierd... taką robotę. Więcej na forum nie zaglądam, a przynajmiej do działu astrofoto, a już w szczególności jak zobaczę, że Małek się produkował!

Wrócę jak będę miał się czym pochwalić.
Odpowiedz
Dajcie jakieś gorsze foty bo się przyrodą naziemną zajmę.
Żabę już mam.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Malek, ty wez im wytlumacz, ze to nie jest wcale takie czarodziejskie. Niech zlapia webkamerki i wezma sie za robote. Bo mozajka sama sie nie posklada.
Odpowiedz
Bez względu na technikę: czary czy składanka, fotka super. Brawo Kuba.
Odpowiedz
Kolega, "niedzielny" miłośnik astronomii zapytany dlaczego nie kupuje teleskopu odparł - po co, przecierz w internecie pełno jest fajnych zdjęć. Patrząc na Twój Księżyc, Małek rozumiem jego punkt widzenia - naprawdę ekstra fota Smile
Odpowiedz
No gratulacje. A teraz w ramach cwiczen z wyobrazni kolega robi to samo w jednym kawalku (na kliszy) i inny kolega wali swoim DXX z zestawami hiper-apo o sciane ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odpowiedz
Malek - fota rewelacja. Prawie zero skuch na laczeniach Wink Juz sobie wyobrazam co by sie dzialo gdybys dostal pod choinke Meade'a 12" :o
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
bez przesady z tym walnieciem o ścianę. Tak szybko to sie ku... nie poddam (to moja dewiza, może dlatego mam jakieś tam nieliczne sukcesy - zawodowe). Na razie to pstrykam z uzyciem obiektywy foto. Czekam na przejściówki do Vixena/Megreza. Jak przyjdą, to wtedy prawda wyjdzie na jaw: albo będzie pierd....cie o ścianę, albo będę happy. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości