Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat nt. "sprzęt do obserwacji" z Januszem Płeszką (19.11.04)
Chciałem tylko sprostowac bo źle napisałem. Iz czat odbywa sie o godzinie 21.

Przepraszam za błąd
Odpowiedz
Chcialem powiedzieć ze nie bedzie moderacji. Rozmowa bedzie luźna!

Oczywiscie za niestosowne zachowanie BAN ;D ;D
Odpowiedz
I jak było, bo mnie nie było. Smile
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Niedługo bedzie dostepny zapis czatu :-).

W sumie było nieźle. Ale jednak były sprzeczki przez co na czacie każdy nie dostał odpowiedzi na swoje pytania. No cóż widocznie czaty muszą być modeorwane.....
Odpowiedz
mnie tez nie bylo :-[
tez chcialbym przeczytac zapis "rozmowy" Big Grin
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Także jestem bardzo ciekawy jaki był przebieg czatu.
... bo wszyscy myślą, że to jest tak, a to jest zupełnie inaczej... (Mucha Jan, Polska)
Odpowiedz
Ja przysłuchiwałem się temu czatowi i:
1.   były normalne pytania i odpowiedzi. Dla kogoś kto się interesuje tymi zagadnieniami nie było raczej żadnych rewelacji, chyba raczej dla początkującyh
2.   Po drugie nie padały odpowiedzi na tzw. "niewygodne" pytania. Trochę to dziwne ale przykładowo na pytanie "jaki jest aktualnie (w sklepie) dostępny sprzęt Meade" padła odpowiedź w stylu, "przyjedź to się przekonasz".
3.   no i padły stwierdzenia mijające się z prawdą, przykładowo: "teleskop 60cm jest dostępny w 6miesięcy po złożeniu zamówienia (jeśli ma się swój blank)", "pomówienia o zaliczkach jakie pojawiły się na astro4u to atak na firmę"
Piszę to z głowy i wypowiedzi może brzmiały trochę inaczej ale genralnie tak to wyglądało, trochę pytań, trochę przepychanek. Ja osobiście w tematach astronomicznych nie dowiedziałem się nic ciekawego i szczerze mówiąc myślę, że forma wymiany informacji przez forum jest zdecydowanie lepsza od takiego czata.
Odpowiedz
(21.11.04, 10:29)Mariusz.k link napisał(a):Niedługo bedzie dostepny zapis czatu :-).

W sumie było nieźle. Ale jednak były sprzeczki przez co na czacie każdy nie dostał odpowiedzi na swoje pytania. No cóż widocznie czaty muszą być modeorwane.....

Czy będzie to zapis całościowy czy też okrojony z tzw "niewygodnych pytań". Chodzą bowiem słuchy, że chcesz Mariuszu wrzucic wersję ocenzurowaną.... ???
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Tutaj znajduje sie zapis czatu (oczyszczony z wszelkiego rodzaju bluzg) http://www.astrofizyka.pl/forum/viewtopi...=1353#1353

Zapis posiada tylko i wylącznie te pytania które mają odpowiedzi. Przed umieszczeniem zapisku dałem Panu Januszowi do sprawdzenie i po jego konsultacji umieściłem zapis.
Odpowiedz
(22.11.04, 15:01)Mariusz.k link napisał(a):Tutaj znajduje sie zapis czatu (oczyszczony z wszelkiego rodzaju bluzg) http://www.astrofizyka.pl/forum/viewtopi...=1353#1353

Zapis posiada tylko i wylącznie te pytania które mają odpowiedzi. Przed umieszczeniem zapisku dałem Panu Januszowi do sprawdzenie i po jego konsultacji umieściłem zapis.

( Tu powinien być emot ale nie bylo odpowiedzniego)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości