Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie przed Astrokrakiem
(29.10.04, 21:58)Andee link napisał(a):[quote author=krystian_k link=board=7;threadid=4413;start=165#msg67424 date=1099082607]
słuszłeś kiedyś o takiej rzeczy jak dysleksja?? jak chcesz rozwiązywać spory siłą to twoja sprawa i to świadczy tylko o tobie pewnie nocami ludzisz chodzić i tłuc ludzi dresiażu

Radzil bym przyjzec sie wlasnym wypowiedziom, jezeli natomiast nie rozumiesz tego co napisalem, nie jestes w stanie zrozumiec calosci watku...

Radze rowniez "wzisac sie za siebie" w twoim wieku wypowiadanie podobnych osadow w tak beztroski sposob jest conajmniej dziecinne... o czym zreszta juz wspomnialem.
[/quote]

dziecinne bądzi nie ale to moje osądy żyjemy w demokratycznym karaju i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie na każdy temat
Odpowiedz
Andee młotku jeden sam go sprowokowałeś :Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Nie sadze, mlocie pneumatyczny McArti ;D, zerkinj na to co robi Kulczyk Holding, to analogiczna sytuacja...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
To że Astrokrak kończy zamówienia po terminie to wiadomo od dawna! niech ktoś wyjaśni dlaczego teraz sie wszyscy się na to obużają?

A ilość postów o niczym jeszcze nie świadczy
Odpowiedz
Powiem wam szczerze

a rzadko się tu odzywam

wielu z was wymaga terapii...

i tu się podpiszę

Dariusz Czyżyk
Opole
tel. 501-255-456
e-mail: dariusz.czyzyk@dete.pl

ręce i nogi opadają

bez odbioru

przepraszam zmieniłem "większość" na wielu"
shame
Opole
Odpowiedz
Wiem, że nie muszę czytać tego wątku. Ale ciekawość ... ;D

Dla dobra Forum zamknijmy tę dyskusję. Co miało zostać powiedziane, już chyba zostało.
Teraz to już tylko wzajemne obrzucanie się błotem Sad.

Robert
Odpowiedz
Janusz odezwał się na sąsiednim forum i przeprosił. Jestem pewien, że gdyby zrobił to tutaj od razu zamiast "wystawiać" Piotra C., który zasadniczo nic nie wyjaśnił, to stron w tym wątku nie było by dwanaście a co najwyżej dwie.

Mam nadzieję, że firma astrokrak wyciągnie odpowiednie wnioski z tej lekcji.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Post o naszych kontaktach z AK wywołał burzę, której się nie spodziewałem. W zasadzie wszystko, a nawet trochę więcej zostało powiedziane. Przed chwilą przeczytałem, że Janusz na drugim forum wyjaśnił i przeprosił. Mam wrażenie, że gdyby to zrobił szybko na tym forum, dyskusja byłaby bardziej spokojna i rzeczowa.Prowadzimy z Heńkiem małą firmę i jeśli nawet coś dla klienta zdarzy się niepokojącego, to zawsze lepiej go uprzedzić JAK NAJWCZEŚNIEJ. Lepiej dla nas i klienta. Nasze kontakty z AK dalej mam nadzieję kontynuować i zamówienie na 400 jest aktualne z tym, że bez naszej zaliczki. Korzystając z moich uprawnień inicjatora dyskusji chciałbym ją zamknąć. Dyskutantom dziękuję /nawet dyslektykom/.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości