Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie przed Astrokrakiem
Tak sobie myślę że to tylko w Polsce możliwe i proszę aby się nie unoscić dumą ale takich frajerów co dają za darmo pożyczki bez procentów i bez kosztów to nigdzie nie można znaleść poza krajem nad Wisłą.
W innym przypadku z takiej firmy jak Astrokrak nie zostało by nic a tutaj wszyscy przechodzą nad tym do codzienności.
Drodzy koledzy taką firmę należy wykluczyć z rynku i to czym szybciej tym lepiej bo jak ktoś to przeczyta to pomyśli że tutaj wszyscy żyją w zakłamaniu.

Ja zamówiłem teleskop w Delta Opt. i wszystko było szybko sprawnie teleskp z wyższej pólki (dziękuję za poradę z tutejszego forum) i nawet bym nie pomyślał że taka firma jak Astrokrak robi takie rzczy. Finansowanie swoich inwestycji z wolnych środków i to nie własnym kapitałem nawet nie kredytem z banku bo i po co przecież ludzie dają bez procentu.

Od dziś powinno się praktycznie dać znak równości pomiędzy firmą z Żywca i Krakowa .

Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych udanych interesów firmie Astrokrak Smile

Krzysiek
Odpowiedz
McQueen w takim wątku jak ten nie można mieszać faktów z pomówieniami. :Smile Okularów Soligora nie było i nie mogło byc bo Astrokrak przestał być jego dilerem. Dosłownie na dniach się to zmieniło. I sprzęt Soligora mozna kupić.

Nie zmienia to faktu, że ze sprzętem na detaliczne zamówienie jest źle. Niewiem czy poprostu nie kończy się era tanich rodzimych wytworów na rzecz tuningowania seryjnej chińszczyzny.

A co do wielkich telepów? No to już niewiem.
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Ale jak może być dobrze w takiej firmie , własnie sprawdzam strone Astrokraka a tam od sierpnia trwa sezon urlopowy (dziś jest 26.10) , no ale jest za co wypoczywać.
Odpowiedz
Dobry wieczór
chciałem się zapytać, czy jest jakieś forum gdzie nie ma pana z Aastokraka, bo źle się czuję w Jego towarzystwie i chcę się przenieść na inne forum.
Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam Andrzej z Opola
Odpowiedz
(26.10.04, 21:20)Krzys_A link napisał(a):Ale jak może być dobrze w takiej firmie , własnie sprawdzam strone Astrokraka a tam od sierpnia trwa sezon urlopowy (dziś jest 26.10) , no ale jest za co wypoczywać.

Krzys, rzetelności odrobinę. Na stronie jest informacja o przerwie w określonym terminie, a nie o urlopie ciągłym. Fakt, że nie ma nowych aktualności i to może mylić.
Ponadto mimo wszystko porównywanie Astrokraka z Uniwersałem jest jednak chyba krzywdzące dla Janusza... :Smile

A może jestem w mylnym błędzie? Smile
Konin 18°12'48"E  52°14'05"N
Odpowiedz
A ja będę bronił Janusza.
Dokładnie 4 tygodnie temu zapytałem czy miałby czas na przegląd mojego MTO (po przebiegu jakieś 80 tys km w kufrze samochodu). MTO kupione zresztą w ASTROKRAK'u. I tu Janusz mile mnie zaskoczył - odpowiedział uczciwie, że nie ma czasu, bo właśnie kończy 61 cm już mocno po terminie.
No to nie będę mu przeszkadzał - pomyślałem sobie.
Odpowiedz
(26.10.04, 21:46)Marcus_II link napisał(a):[quote author=Krzys_A link=board=7;threadid=4413;start=15#msg67056 date=1098822013]
Ale jak może być dobrze w takiej firmie , własnie sprawdzam strone Astrokraka a tam od sierpnia trwa sezon urlopowy (dziś jest 26.10) , no ale jest za co wypoczywać.

Krzys, rzetelności odrobinę. Na stronie jest informacja o przerwie w określonym terminie, a nie o urlopie ciągłym. Fakt, że nie ma nowych aktualności i to może mylić.
Ponadto mimo wszystko porównywanie Astrokraka z Uniwersałem jest jednak chyba krzywdzące dla Janusza... :Smile

[/quote]
Panowie i Panie
Widze, że każdy widzi wady firmy Astrokrak a o zaletach się nie pamięta.
Ja miałem wiele razy kontakt z Januszem i przyznam, że jest w sprawach firmowych troche zamotany ale jak poprosiłem o pożyczenie tego czy owego to nie było problemu.
Tak do końca nie wiemy co sie dzieje z Januszem i dlaczego jego niektóre decyzje sa takie a nie inne. Przyznam że też tego nie rozumię.
Uważam że największa wadą Janusza jest to że nie potrafi czasem przyznać że poprostu zawalił - no zdarza się! Big Grin
Myślę że powinniśmy wszyscy poprostu na jakimś zlocie porozmawiać z przedstawicielem firmy ASTROKRAK Smile i wytłumaczyć, że nie tędy droga bo skończy jak U.
Z drugiej strony należy pamiętać, że Janusz jest jednym z nas czyli miłośnikem astronomii i mimo swoich wad ma ogromną wiedzę z której wszyscy kożystamy.
Ot takie przemyślenia....
Adamo    http://allsky.pl
Odpowiedz
(26.10.04, 21:42)Dziadek link napisał(a):Dobry wieczór
chciałem się zapytać, czy jest jakieś forum gdzie nie ma pana z Aastokraka, bo źle się czuję w Jego towarzystwie i chcę się przenieść na inne forum.
Proszę o podpowiedź.
Pozdrawiam Andrzej z Opola

Nie no Dziadku, bez przesady...
MICRO SPACE  www.u-space.eu
Odpowiedz
(26.10.04, 21:59)Togal link napisał(a):A ja będę bronił Janusza.
Dokładnie 4 tygodnie temu zapytałem czy miałby czas na przegląd mojego MTO (po przebiegu jakieś 80 tys km w kufrze samochodu). MTO kupione zresztą w ASTROKRAK'u. I tu Janusz mile mnie zaskoczył - odpowiedział uczciwie, że nie ma czasu, bo właśnie kończy 61 cm już mocno po terminie.
No to nie będę mu przeszkadzał - pomyślałem sobie.

Rozumie ze ze sluchawki, oprocz slodkiego glosu naszego ulubienca dobiegaly odglosy pilowania, wiercenia, szlifowania, wkrecania, malowania, polerowania, figuryzacji i parabolizacji... Ten czlowiek jest naprawde zajety i nalezy mu wspolczuc, zreszta nie tylko z tego powodu... ;D

P.S. Kazda szanujaca sie firma prowadzi dokumentacje fotograficzna (inną oczywiscie rowniez) swoich wyrobow. Strona internetowa takiej firmy jest zwykle miejscem gdzie zainteresowany moze znalezc informacje o oferowanych produktach, zdjecia finalnych wyrobow, czasami "reportarze" z postepow produkcji bardziej prestizowych modeli. Ciekawi mnie jedna sprawa, a mianowicie: na stronie Astrokraka nie moge znalezc zdjec zadnego z produkowanych przez ta firme RC, tudziez innych delta-hiper-super-kosmicznych astrografow (czyzby byla to tajemnica firmowa). Gdyby chociaz jeden z tych "widmowych" teleskopow opuscil miasto Kraka, to znajac Janusza pewnie bylo by o tym glosno nie tylko na wszystkich forach w kraju ale rowniez w radiu i telewizji, oraz na podkrakowskich jarmarkach i odpustach. Czlowiek ktorego zyciowym mottem jest dewiza "zrob wszystko aby wydrzec kase od klienta", poprostu nie moglby sobie pozwolic na podobne niedopatrzenie. Moim skromnym zdaniem ta firma nie jest technologicznie zdolna do wyprodukowania sprzetu klasy RC, no chyba ze samej "obudowy", a optyke sprowadza "Bog wie skad", co chyba moze zrobic kazdy za ulamek ceny rzadanej przez Astrokrach.

P.S.2. Z tego co widze Janusz postanowil zastosowac typowa dla siebie taktyke "PREZYDENCKA", kiedy robi sie glosno i zaczyna brzydko pachniec standardowo chowa sie do norki i nie wystawia stamtad nosa az sprawa przycichnie...

P.S.3. Z racji iz lezacego sie nie kopie, pozostaje jedynie zmowic kilka zdrowasiek w intencji...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
(26.10.04, 08:45)Manufakturka link napisał(a):Panie Januszu, dlaczego nie ustosunkuje się pan do zarzutów w powyższych postach? Ten wątek BARDZO szkodzi Panu i wizerunkowi Pana firmy.

Manufakturka

Mnie też to bardzo dziwi - zwłaszcza, że zrzuty są pokaźnego kalibru.
Chyba, że Janusz wychodzi z założenia, że
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem
Pozdrawiam Benedykt Krzeszowice 19°39'48"E  50°08'12"N ------------------------------------------------------- BPC20x60  BOC7x50  ROW10x40 TAL 100R + statyw geo + montaż z prowadzeniem Canon 350D, Philips TuoCam 740
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości