Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie przed Astrokrakiem
We wrześniu 2003 zamówiliśmy w firmie Astrokrak teleskop 400. Cena 6000.00zł. Wpłaciliśmy zaliczkę 3000.00zł. Termin dostawy koniec lutego 2004. Nie został dotrzymany tak jak kolejne. Kolejne to czerwiec 2004, lipiec, wrzesień. Ostatecznie po wielu telefonicznych grozbach i awanturach nastąpiło na początku pażdziernika rozwiązanie umowy i zwrot zaliczki /bez problemów/.
Analizując po fakcie nasze kontakty z Astrokrakiem stwierdziliśmy z kolegą że firma naszą zaliczkę potraktowała jako bezprocentową pożyczkę i nigdy nie miała zamiaru wywiązać się z zamówienia.
Kłamali bez przerwy i tak bezczelnie że kolejne kłamstwo przeczyło poprzedniemu. a jak chciałem zobaczyć szkło po szlifowaniu nie można było tego mi pokazać. Pewnie liczyła firma że jak jesteśmy z daleka /Szczecin Police/ to jakoś uda się oszukać.
Odpowiedz
Kolejny zadowolony klient, ktory to juz?
Ciekawe co Pan Janusz na to, pewnie znow sie okaze ze nastapily wyjatkowe okolicznosci ktorych nie sposob przewidziec
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
Taaa. Tokarz , szlifierz itd maja albo wolne albo sa chorzy Smile

Wiekszość klijętów to przerabia.

Natomiast Gratuluje CUDU .
Astrokrak zwrócił zaliczke :o :o :o. Hehe ciekawe z czego teraz bedą nastepne dostawy Oriona i Antaresa Smile

Czyżby znów ktoś dał sie nabrać i wpłacił zaliczke ??

pozdr
DaVe
Losmandy GM8+300D+..... w realizacji Wink
Odpowiedz
Nie będę bronił Janusza. Jeżeli zawalił sprawę niech broni się sam. Ale uważam, że pod każdym takim tekstem w którym padają dosyć mocne oskarżenia należy się podpisać.
Odpowiedz
(24.10.04, 11:05)McQueen link napisał(a):Kolejny zadowolony klient, ktory to juz?
Ciekawe co Pan Janusz na to, pewnie znow sie okaze ze nastapily wyjatkowe okolicznosci ktorych nie sposob przewidziec

Podejrzewam, ze jak zwykle w takich systuacjach napisze cos o krucjacie przeciw niemu, potem zacznie wielce Chrystusować gadając o rzucaniu kamieniem albo nadstawianiu drugiego policzka. Szkoda, że facet Chrystusową mądrość widzi tylko wtedy gdy mu się grunt zapali pod nogami. :-\
Odpowiedz
Nie ma problemu. Nazywam się Piotr Sosnowski Police. Teleskop zamówiłem razem z Heńkiem ze Szczecina.
Odpowiedz
Ja też przerabiałem ten temat z Panem Januszem. Ile nerwów mnie to kosztowało lepiej nie mówić... Byłem zwodzony przez 2 miesiące różnymi bajkami, ale w końcu teleskop dostałem Smile więc moim zdaniem jest to kwestia czasu oraz nieodpowiedniego podejścia do klienta Sad
Newton 170/1000 lornetka 10x50 i dużo zapału... N 51,32'  W 0,17'
Odpowiedz
Dzień dobry
gratuluję odwagi Piotrze z Polic, wreszcie opadła {Z}zasłona milczenia, czas najwyższy aby ukrócić haniebne praktyki wobec Koleżeństwa forumowego.
Cisną mi się różne pytania, a gdzie pozostali, czy brak im odwagi ??
Przecież to nie odosobnione sprawy są na forum.
Mam tylko jedną propozycję, która mi przychodzi do głowy; BANAN, BANAN, OSTATECZNY.
Tak nie może być wśród koleżeństwa, bo to przeczy zdrowemu rozsądkowi.
Do przemyślenia dla wszystkich kieruję me słowa goryczy.
Andrzej z Opola
Odpowiedz
Witam !

Jeżeli to prawda, co pisze Piotr z Polic, to zmieniam zdanie o Januszu.

Januszu, oczekuję Twojego komentarza na forum w tej sprawie.

Pozdrawiam Benedykt Krzeszowice 19°39'48"E  50°08'12"N ------------------------------------------------------- BPC20x60  BOC7x50  ROW10x40 TAL 100R + statyw geo + montaż z prowadzeniem Canon 350D, Philips TuoCam 740
Odpowiedz
Cieszę sie, że odzyskałeś gotówkę ale z drugiej strony ostrzeżeń było na tyle dużo, że należałoby się bardzo dobrze zastanowić zanim złoży się jakieś poważne zamówienie... Cóż, naiwnych nie sieją.... sami się rodzą. Ciekawi mnie jak wygląda realizacja zamówień:
Cytat:W naszym R_C 330/8 obstrukcja nie przewyższa 33% więc nie wiem skąd wziąłś to swoje 50%, chyba z jakiegoś fotograficznego, ultra jasnego zmodyfikowanego systemu R_C np BRC-250/4 jak chyba pamiętam.
Firma Astrkokrak produkuje to co zamawiają klienci bo to firma dla klientów a nie dla mnie, ja w nej tylko pracuję
A to że klientów u nas jeszcze nie wszstkich stać na zakupy teleskopów z górnej półki i mało ich zamawiają świadczy tylko o stopie życiowej naszego społeczeństwa a nie profilu działalności firmy, choć i tu się ruszyło bo zamówione obecnie są 4 maksutowy 150/10, 3 deltagrafy 330/3 i jeden RC-330/8 tak więc mam pełne ręce roboty, a zapomniałbym o realizowanym hiperbolicznym deltagrafie 610/4,5 dla kolegów z Wrocka
Ciekawe ile czasu będą czekali klienci na te cudowne delta i RC grafy? ;D ;D ;D. A może to tylko wirtualne zamówienia służące podniesieniu prestiżu firmy u maluczkich, a tak naprawdę nie było żadnego klienta? Według mnie najlepszym produktem Astrokraka jest bardzo sprawny aparat reklamowo-marketingowy ale to produkt na użytek firmy a nie klienta Smile.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości