Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M13 z Kamienia
Przemas & Czarek SUPER FOTA!!
GRATULUJE

Pozdrawiam
Aga
Our lust increased feeds desire
Odpowiedz
;D ;D ;D

Nic dodać nic ująć Gregory Wink
Odpowiedz
Teraz będziecie sobie na zmianę pisać i się pochwalać.
To może Wam na Paradę Kaczyński zezwoli. :-X
Domek pamiętam Ciebie i Twoją skwaszoną minę już z pierwszej Jachranki. Zdaje się że wszystko było dla Ciebie kiepskie i do bani.
Ty się urodziłeś by narzekać.
Ulżyłem sobie bo musiałem i teraz mi z tym lepiej bo Wiesz dokładnie co myślę o Twoim pisaniu na tym forum.
Szkoda tylko, że zaśmiecamy swoimi postami ten temat. Lepiej wstawiać tu fotki astro, których ja niestety jeszcze nie robię więc się nie pochwalę. :Smile
Ale przeszkadza mi Twoje ględzenie. Wolę ogladać twoje zdjęcia.
Pisz mniej to Ci na dobre wyjdzie.
Pozdrawiam Cię tym samym ciepło i objecuję nie polemizować już na tematy nie warte zachodu (Twoje tematy).
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
(01.06.04, 00:17)Adam link napisał(a):Domek pamiętam Ciebie i Twoją skwaszoną minę już z pierwszej Jachranki. Zdaje się że wszystko było dla Ciebie kiepskie i do bani.
Ty się urodziłeś by narzekać.
Ulżyłem sobie bo musiałem i teraz mi z tym lepiej bo Wiesz dokładnie co myślę o Twoim pisaniu na tym forum.

Adam postaram sie ograniczyć oczywiście pisanie aby Cie już nie irytować Wink
To fajnie, że mnie pamiętasz z Jachranki i to moje narzekanie, ale ... ja w Jachrance jeszcze nie byłem Wink Ale skoro mnie pamiętasz ;D Ale dajmy już spokój.

Nie mam zamiaru nikogo irytować a lekką krytykę z mojej strony prosiłbym przyjmować krytycznie. Dla mnie podpowiedź lub pytanie czy to i to jest zrobione OK na fotce jest dużo bardziej cenna niż "O RANY MASAKRA". Czy uważamy na prawdę, że nik już nam publicznie nie powinien zwracać uwagi, że coś można poprawić lub ulepszyć ?
Odpowiedz
Finalna nie finalna ale dlaczego jest zielona ?

Mam jeszcze tylko prośbę o napisanie czegoś więcej o "przerwach na wychłodzenie matrycy" bo słyszę o tym po raz pierwszy.

pzdr !

UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(31.05.04, 23:13)Domek link napisał(a):Dalej popadasz w samozachwyt Przemo ????????

Domek, zamiast w niewybredny sposób czepiać się Przemasa daj jakiś link do postu, z którego wynikałoby, że Przemas popada, jak piszesz, w samozachwyt. Bo ja, i pewnie wielu innych, niczego takiego nie zauważyłem. Zauważyłem za to takie narcystyczne odloty w Twoich postach.
Myślę, że pomimo znacznego wysiłku jaki w to wkładasz, chyba nie wyprowadzisz Przemasa z równowagi i nie uda Ci się zrobić takiego dymu jak na astro-forum (patrz: Kwarantanna).
Nie nazywaj przypadkiem tego co piszesz "konstruktywną krytyką", "wymianą spostrzeżeń", czy "dbałością o poziom amatorskiej fotografii", bo to brzmi trochę cynicznie.

P.S. W pełni zgadzam się ze spotrzeżeniami Adama.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
(01.06.04, 07:01)El_Capitano link napisał(a):[quote author=Domek link=board=5;threadid=3435;start=15#msg52406 date=1086041612]
Dalej popadasz w samozachwyt Przemo ????????

Domek, zamiast w niewybredny sposób czepiać się Przemasa daj jakiś link do postu, z którego wynikałoby, że Przemas popada, jak piszesz, w samozachwyt. Bo ja, i pewnie wielu innych, niczego takiego nie zauważyłem. Zauważyłem za to takie narcystyczne odloty w Twoich postach.
Myślę, że pomimo znacznego wysiłku jaki w to wkładasz, chyba nie wyprowadzisz Przemasa z równowagi i nie uda Ci się zrobić takiego dymu jak na astro-forum (patrz: Kwarantanna).
Nie nazywaj przypadkiem tego co piszesz "konstruktywną krytyką", "wymianą spostrzeżeń", czy "dbałością o poziom amatorskiej fotografii", bo to brzmi trochę cynicznie.

P.S. W pełni zgadzam się ze spotrzeżeniami Adama.
[/quote]

Obiecałem komomuś, że dam sobie już spokój wiec daję Wink bo ta dyskusja do niczego już nie doprowadzi.

Forum się lekko zamyka na krytykę i staje się miejscem do miłego spędzania czasu (w ulubionym gronie) a nie do "konstruktywnej krytyki i wymiany doświadczeń z dbałością o poziom amatorskiej fotografii" :-\
Odpowiedz
Myślę, że czym innym jest konstruktywna krytyka, a czym innym trochę nachalne i nie przebierające w słowach czepianie się. No, ale lepsze to, niż nic. Więc nie obrażaj się i nie składaj broni. Heniek opublikował fajną fotkę. Chętnie dowiem się co z kolei on spieprzył.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Dalej popadasz w samozachwyt Przemo ????????

Domek po co teskty nizej pasa, co ci na nosie usiadlo ???!!!
Nic sensownego dotad nie napisales, dyskusja bardziej przypomina probe czepienia sie dla zasady, o byle co, byle sie czepisc. Smiesz jeszcze to nazywac konstruktywna krytyka i ze forum sie zamyka ?!

Stary co sie z toba dzieje ?!

Domek, powiem ci tylko tyle - bardzo cie prosze ale czas sobie dac spokoj i to czym predzej !

Odpowiedz
Określenie "forum się lekko zamyka" jest jednakowo nietrafione jak określenie "krytyka" w stosunku do tego co piszesz od jakiegoś czasu na forum.
Nie mam zamiaru dociekać Twojej frustracji, bo to nie mój problem, natomiast zdecydowanie nim jest postawa kilku osób na forum w ostatnim czasie- powód zamiast z przyjemnością poczytać forum wieczorem, widzę stek bzdur i wyzwisk !

Dodatkowym aspektem całej Twojej działalności jest szczególna negacja dokonań Przemka i Czarka, która w kontekście Twoich fot (jakich fot?) jest nieco pusta i niewiarygodna. Bardzo dziwi zarówno mnie jak i pewnie duże grono osób na forum gdzie są jakieś wyniki z tego super sprzęciora który posiadasz ? Wierz mi nie piszę tego żeby Cię w jakiś sposób urazić, jestem po prostu piekielnie ciekaw ! Może wyniki jakie osiągasz nie zadawalają Ciebie samego..... każdy, bez względu na posiadany sprzęt się uczy i doświadczenie zdobywa przez długi okres, niebotycznie długi w stosunku do czasu w jakim się dorabia sprzętu...

Pozdrawiam !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości