Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odczytywać jasnośći gwiazd w CdCiel
Adam, nie ma tak łatwo, niestety...  ;D<br>Trzeba korzystać z programów typu p2p (DC, Kaaza czy inne EMule). Generalnie, szperając ludziom po dyskach naprawdę wiele można znaleźć. A ile literatury ludzie mają! Myślałem kiedyś, że tylko filmy i muzyczka Wink
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
No od kiedy mam stałkę to zaczyna mnie więcej rzeczy w sieci interesować. A w pracy zaczynam z robotą zalegać.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
El Capitano pojawiłem się na forum juz jakiś czas temu jeszcze pod nazwą Mariner i od razu wszystko mi się podobało - nie moja wina że nie mogę zapamiętać nazwy tego WWPPCC-costam. Łatwo zapamiętuje skróty maksymalnie czteroliterowe takie jak NASA, PTMA albo PZPR. A jak w 1994 robiłem w radiu audycję astronomiczną to też konkursy były bez nagród ale wtedy nie było nagrywarek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości