Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
napęd GT do MTO-11CA
Wcześniej szukałem informacji w temacie montażu do MTO-11. Mały,w miarę solidny montaż GT. W internecie coś takiego znalazłem. Jest to pełny zestaw Nexstar 80GT Celesrton (itp.), który kosztuje w sklepach internetowych ok. 300$ (tuba+montaż+statyw). Niestety w Delta Optical cena samego montażu+statyw wynosi 1999 zł. Gdzie kupić zestaw bez tuby teleskopu po normalnej cenie ?

Odpowiedz
Witam,
ja mialem ten sam problem. Skonczylo sie szczesliwie...
Sciagnalem z e-bay'a montasz meades DS :-) I to wersja z GOTO (pilot #494).

[Obrazek: 72_1.JPG]

Calosc wyszla 125$ z kosztami transportu.
Jedyna watpliwosc to aluminiowe nogi. Ale to standardowy problem.

tu masz taki zestaw. Bez pilota #494 kosztuje jeszcze mniej... 70$
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vie...40008&rd=1
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Moglby mi ktos to sprowadzic?
Bo: "Will ship to United States only."
Oczywiscie zaplace przed transakcja Smile
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz
Ten zestaw na zdjęciu wygląda dobrze. Dwa pytanka : czy nadaje się do zdjęć i jaka jest procedura kupna (ten shiping w USA ??)
Odpowiedz
ten shiping w USA to jest odbior tylko na terenie USA
Synta 200/1200
Odpowiedz
(10.04.04, 06:00)popas link napisał(a):Ten zestaw na zdjęciu wygląda dobrze. Dwa pytanka : czy nadaje się do zdjęć i jaka jest procedura kupna (ten shiping w USA ??)

ad 1. Uuuuuuu nie nadaje sie :-)

ad 2. Eeeeee... nie taki straszny diabel jak go maluja... ;-)
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
(10.04.04, 06:00)popas link napisał(a):czy nadaje się do zdjęć
Nadaje sie do astrofotografii webcamem, natomiast na kliszy to raczej nie ze wzgledu na rotacje pola.
Pozdrawiam Radosław Ziomber www.astrofizyka.info [Obrazek: astrofizyka-logo.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości