Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gassendi - jeden z moich ulubieńców.
Pogoda taka piękna, że tylko stałbym i się gapił - ale czym się wtedy pochwalić? Wink

[Obrazek: gassendi_big.jpg]

Szczegóły na www.bielack.got.pl
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Moje najlepsze gratulacje - świetna fota, nic dodać nic ująć ;D ;D ;D.

Kraterek jest też moim ulubieńcem, choć nigdy dotąd nie miałem do niego szczęścia, a teraz przestawiłem betoniarkę na DS i znowu będzie musiał poczekać. Jeśli nie sprawi Ci to problemu, wrzuć proszę klatki na serwer, bo aż mnie łapy latają, żeby się tak świetnym materiałem pobawić.

Pozdrawiam,

Smile Smile Smile

Celestron C14, Vesta, etc.
Odpowiedz
Bielack, jakość Twoich zdjęć rośnie w zastraszającym tempie. Gratulki brachu!
Odpowiedz
Ale miło usłyszeć - warto trochę przemarznąć Wink

Jestem, że tak powiem na "urlopie od mordobicia" - mam kontuzję - i mnie roznosi. Dlatego naprawdę wiele wysiłku wkładam w te fotki.
No i trzeci dzień rewelacyjnej podody mamy - trzeba się tą pogodą "napaść" na zapas.
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
eee, taki popękany ten krater ;D
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Bartek, masz rację - powinienem przeprosić. :'(
Na drugi raz wyczyszczę solidnie barlowa i użyję szkiełek mniej porysowanych...
;D
Odpowiedz
Gassendi poprostu bajkowy :o
Pozwolę sobie dorzucić moje wypociny 8) ,jednak do fotki Bielacka im daleko... Sad
[Obrazek: gasendi0104.jpg]
114/900+Barlow2x+ToUcam Pro
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości