Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEQ-5...
Akurat, tere fere, Prima Aprylis ;D ;D ;D
Odpowiedz
no to wracajac do tematu na czym stanęło Andee ??
Co kupujesz lub budujesz ?
Odpowiedz
Kupuje HEQ-5 i kamere, buduje Newtona 270/1400... zobaczymy co z tego wyjdzie. Z tym ze zaznaczam, najpierw montaz, potem teleskop. No chyba ze ktos mnie oswieci i poleci lepszy montaz za podobna kase.
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Ja nie miałem zamiaru wylewać na Ciebie kubła zimnej wody, a tylko przedstawić problemy z którymi osobiście "organoleptycznie" jak pisze JP się zetknąłem. Nie znaczy to wcale, że masz rezygnować - wręcz przeciwnie, masz teraz większe szanse sukcesu. Ja przynajmniej nie rezygnuję i stąd wątek wyciągu foto-visual, a również stacjonarne stanowisko pod montaż widełkowy, przy którym to pozostało tylko ustawienie osi i drobne zmiany w oprogramowaniu.
Powodzenia
MR
okulary +3d, TN200/1000 na widełkach+GOTO, lornetka teatralna :-)
Odpowiedz
Drogi MaciejuRZ, absolutnie nie rezygnuje, powiedzmy ze odkladam projekt na pewien czas, konsultowalem sie juz ze znajomymi fachowcami i jak sadze okres letni bedzie idealnym czasem do ponownego podjecia tematu...

Na pewno zglosze sie do Ciebie jako fachowca od worm drives, zreszta od samego poczatku myslalem o Tobie jako o wykonawcy tych przekladni...

Pozdrawiam
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości