Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mawiała panna Krysia....
BTW: Czy to jest Morze Nektarów wywrócone "na lewą stronę"?   Wink
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
z wolnej ręki, Księżyc - żaden problem (cyfrzakiem) - króciutki czas naświetlania...<br><br>polecam użycie funkcji robienia zdjęć seryjnych, a potem wykorzystanie registaxa do złożenia fotek Wink
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Dzieki za rade, postaram sie jutro sprawdzic to 'w boju'.<br>Jednak ciezko mi chyba bedzie zrobic takie fotki jak Togal..  <br>Poki co, takie cuś mnie wyszło:<br>[Obrazek: moon23.jpg]<br><br>[Obrazek: moon22.jpg]<br><br>
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Chlopaki wy mnie po prostu dobijacie<br>Szczecin klania sie w pas !!!!!!!!!!!!!!!!!!<br>
Odpowiedz
Togal moglbys mi podeslac pare zdjatek na <br>drwarlock@poczta.onet.pl<br>bede zobowiazany <br>Jeszcze raz chlopaki chyla czola <br>a lza sie w oku kreci <br>pieprzone zatoki Smile<br>POZDRAWIAM <br>KLANIAM <br>UCHYLAM KAPELUSZA <br>Smile<br>
Odpowiedz
Zatoki? Uuu, to współczuję, kiedyś miałem zapalenie - paskudna rzecz..  zyczę szybkiego powrotu do zdrowia!
Odpowiedz
Dzieki serdeczne <br>sam nie moge sie doczekac jak wyskocze na lake z sprzetem piwo + grill hhhehehehhe<br>znaczy <br>teleskop laptop 2 akumulatory ccd aparat o pare innych przydatnych rzeczy jak  piwo kielbaski khem khem <br>statyw lornetka <br>Smile<br>DRODZY FORUMOWICZE OBYSCIE SIE NIGDY  NIE NABAWILI  ZAPALENIA ZATOK<br>
Odpowiedz
Cytat:BTW: Czy to jest Morze Nektarów wywrócone "na lewą stronę"?   Wink
<br><br>No z pewnością na lewą stronę. Januszowi W. znów umknęło. Wink. Wydaje mi się, że to jest Morze Nektarów, ale pewności nie mam. Celowałem w Księzyc! Sprawdzę.<br><br>Jak sam widzisz nie jest to wielka sztuka(patrz Twoje fotki), i nie potrzebne jest imadło w paluszkach. Ja przynajmniej nie mam. Sad
Odpowiedz
No i bezpośrednia konfrontacja:<br><br>Twoja fotka i moja też z z 12.04.2003<br><br>[Obrazek: moon22.jpg][Obrazek: 041200167613.jpg]<br><br>Chyba nie muszę dodawać, że obie są "na lewą stronę"? ;D<br>
Odpowiedz
Twoja mi się bardziej podoba. Ale ja dopiero kilka dni "to" robię.  Wink ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości