Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jowisz  z soboty (12.04)
Chłopaki, napiszcie proszę jakich mocy laptopów używacie? Tak się ostrożnie do tego przymierzam i nie chcę popełnić gafy... <br>Czy zdarza wam się gubienie klatek czy coś takiego? Tak pytam, bo nie mam zbyt wiele do czynienia z takimi małymi komputerkami. Te które mam w domu takich problemów nie mają - chyba zacznę jednego na balkon wynosić. Ktoś wynosi kompy na blakon? Czy trzeba jakoś odzielać monitory od teleskopu, by zbyt wiele ciepłego powietrza na niego nie buchało? Mówię o takim małym balkonie a nie tarasie... Ja mam (niestety) dwa spore monitory i każdy działa jak piecyk...
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
To lepiej patrz na nie przez szybę bo turbulencja mórowana przy takiej emisji cieplnej Wink<br>Kompy zresztą też nieźle się grzeją, na balkonie powinien być tylko teleskop i kamerka oraz czasemn Ty do regulacji  Wink
Odpowiedz
A mi sąsiad ognicho w ogródku palił i Jowisz zadymiony wyszedł. Gdyby nie sąsiad to bym Wam pokazał Wink<br>Też 12/04/2003<br><br>[Obrazek: Jo4.JPG]
Odpowiedz
Ja mam laptopa toshibe na p2 600mhz wiec z nagrywaniem to on daje sobie, ale w porownaniu ze stacjonarnym p4 2.5ghz to wymiatacz nie jest. Dlatego obrobke wole przeprowadzac na szybszym kompie.
Odpowiedz
Do nagrywania mam P2 233MHZ i klatek raczej nie gubi. W moim przypadku większym problemem jest rozmiar dysku - maszynką mam już kilka lat i dysk ma tylko 4GB.<br>
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz
Mój laptop ma parametry takie jak Grzegorza. właśnie mała pojemnośc dysku jest największym ograniczeniem.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Dokladnie - ja mam wolnego cos kolo 3GB i to zawsze moment zakonczenia prac Smile
Odpowiedz
a ja przestawiam stacjonarnego kompa i mam do 6GB wolnego (no cóż - akurat nie ten komp jest faworyzowany Wink)
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości