Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs przypomnienie !
to jest pecha ! Mi sie kiedyś skończył łańcuch jak jechałem to dopiero była tragedia....<br><br><br>Wink<br><br>dla informacji dodam że Okonek kupiłe właśnie piękny rowerek stąd ta tematyka !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
rower lepszy jest niż teleskop... jak na dworze leje to na rowerze można jakoś jeździć, a przez teleskop można co najwyrzej sąsiadki podglądać, jak się dokręci pierścień "makro" (makro - tj. do odległości około 500m, hehe)<br><br>Bartosz, pod kreską jest dokładnie 33.39 % - możesz sprawdzić Wink
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
:o<br>aha rozumiem - WY tylko podglądacie płeć piękną przez teleskopy i aparaty - no to z tym rowerem to ja już wszystko rozumiem  :o<br>Bartosz
Pozdrawiam, Bartosz Leszno&nbsp; 51° 50'&nbsp; , 16° 33'
Odpowiedz
Togal wrote:<br><br> "(bo mój na poczcie w Poznaniu nadany)"<br><br>że tak z pewną nieśmiałością zapytam to ty jesteś z Poznania?
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Ja nie podglądam, bo na pobliskie okna nie mogę złapać ostrości Wink No nie tak na prawdę nie podglądam bo nie jestem ś...
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
udzielam odpowiedzi za Tomka: jest to swój człowiek (tzn. bardziej Twój niż mój) bo to Poznaniak !<br><br>...ale biorąc pod uwagę raczej niewielką odległość (Poznań - Leszno) to jesteśmy wszyscy równe poznańskie pyry.... Wink<br><br><br>
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
oczywiście, bo jak stare porzekadło głosi: leszczyniak poznaniak dwa bratanki  ;D<br>a propo's: mój syn urodził się nie gdzie indziej jak w Poznaniu.<br>Bartosz<br>PS pyrek nie lubię, co najwyżej w formie frytek  ;D
Pozdrawiam, Bartosz Leszno&nbsp; 51° 50'&nbsp; , 16° 33'
Odpowiedz
Cytat:Togal wrote:<br><br> "(bo mój na poczcie w Poznaniu nadany)"<br><br>że tak z pewną nieśmiałością zapytam to ty jesteś z Poznania?
<br><br>No nie całkiem. Ale do Starego Miasta mam 6300 m.<br>A stacjonuję mniej więcej tu: 52.4500° N, 16.9830° E <br>
Odpowiedz
Togal wrote:<br><br>"A stacjonuję mniej więcej tu: 52.4500° N, 16.9830° E "<br><br>To mniej więcej ukrywałeś się w Koziegłowach:-), a może byś tak z nami kiedyś do puszczy wyskoczył ?<br><br><br><br>
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
A ja się urodziłem w Koszalinie, teraz jestem poznańską pyrą, ale studiuję na Dolnym Śląsku -> kierunek - południe (due south).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości