Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowica paralaktyczna
Witam Kolegów
Michu- tak jestem wielki mam 175 cm wzrostu i muszę patrzeć do góry rozmawiając co z niektórym.
Pawełku - nie wywaliłem, może podepnę do mikroruchów silniczki. Andee wyśle mi "drukmachine."
Michałku- 1. gratuluję obrony pracy.
2. to naprawdę można zrobić, elementy ciołem na balkonie, a całość składałem po spawaniu na gazetach rozłożonych w pokoju. Malowałem na beleczkach ustawionych w przedpokoju coby farba za mocno nie waniała.
Dziękuję Panowie i pozdrawiam Andrzej z Opola
Odpowiedz
Dzidek ma problemy z komputerem więc poprosił mnie o wrzucenie zdjęć.

Jest to już koniec dudowy głowicy. Big Grin
[Obrazek: mik1.JPG]

[Obrazek: mk3.JPG]

A oto próba focenia Wenus przez otwarte okno

[Obrazek: venus%2021%2002%202004a.JPG]

Wreszcie final Smile
Odpowiedz
Koledzy
[move]po 15-tym marca usuwam foty z tego tematu, bo nie mam już miejsca w galerii na inne fotki[/move]
Andrzej z Opola
Odpowiedz
No to na koniec aby tak piekny temat przetrwal
ku wiedzy potomonsci podaje link gdzie umiescilem caly watek "Glowica paralaktyczna" wraz ze zdjeciami i opisami:

http://michu.teleskopy.pl/atmdoc/paralaktyk_dziadka.pdf

Uwaga plik ma niezla wage 2,5 MB
Odpowiedz
Dobry wieczór
no to ładnie ze strony kolegów Micha i Papatka, że temat będzie umieszczony na ich serwerach. Skoro Michu już umieścił to proszę Papatka aby do Swojego wydania zrobił korektę i inny układ zdięć co by to było ładne i przejrzyste, jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś zdięcia to dorobię i emailem wyślę.
Dziękuję za zainteresowanie się tematem i serdecznie pozdrawiam
Andrzej z Opola
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości