Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejscie pierwsze zdjecia !
a ja mam takie z chmurkami - cyfra C2100 przez lunetę 800/60<br><br>[Obrazek: merkury_slonce01.jpg]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
 Witam!!<br><br>   Zdjęcia rewelacja. U mnie w Toruniu problem za słabego sprzętu rozwiązała Natura - niska podstawa chmur i deszczyk spowodowała, że tylko obróciłem się na drugi bok i wróciłem na łono Orfeusza... Dopiero ok. 12 przez okna w chmurach zrobiłem kilka fotek bez większej wiary w sukces. Więcej uwagi poświęciłem tulipanom, które przepięknie rozkwitły w moim ogrodzie, umiesciłbym jakąś fotkę, ale regulamin Forum chyba na to nie pozwała.....  Pozdrawiam!!
Odpowiedz
Togal, Bartolo, gratuluje dobrych, coraz lepszych zdjec.
Odpowiedz
może nie najlepsze ale inne zdjęcie z przejścia Merkurego<br>http://strony.wp.pl/wp/barewa1/<br>pozdrawiam<br>Bartosz
Pozdrawiam, Bartosz Leszno&nbsp; 51° 50'&nbsp; , 16° 33'
Odpowiedz
Super, fotki Panowie! Zamieszcze jeszcze moje, ale musze je troszke obrobić.<br><br>Bartosz: ale ty skromny jestes. Ten samolot to pełen odjazd!<br>pozdr
Odpowiedz
O już samolot wywołany... u mnie przeleciał o stopień od Słońca. Parę kilometrów dalej Bartoszowi się pofarciło Wink
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
================ Ełk : 53° 49' N&nbsp; 22° 21' E
Odpowiedz
Samolot z merkurym sa rewelka!<br><br>Tu tez sa fajne fotki ==><br>http://www.solarphysics.kva.se/Mercurytransit7May2003/
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48&quot; N, 48° 05' 26&quot; E LX200 10&quot; + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Bartolo! Czy mam wierzyć, że to zdjęcie, na którym Merkury jest wielki jak  piłka sam zrobiłeś ? Czym ?
Odpowiedz
jedna klatka z filmiku MTO+webcam+filtr obiektywowy  ,nagrywane w b&w<br><br>[Obrazek: merkmz1.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości