Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jowisz 08.05.2003
Zazdroszcząc Kubie świetnych fotek zebrałem się i spróbowałem złapać Jowisza na jasnym jeszcze niebie. Później, Jowisz chowa mi się za balkonem sąsiadki...<br>[Obrazek: jow_08.05.03_20h37m.jpg]<br>Po zmniejszeniu wygląda znacznie lepiej - tyle, że malutki.<br>[Obrazek: jow_08.05.03_20h37m_s.jpg]<br>Ten mały, to prawie tak fajny, jak z 3" ETX`a Kuby, nie? ;D<br>Tal 200K, 8" Klevcov + Vesta +barlow 2x. Film 30sek, 5 kl/s - z tych 200 wybrałem 10.
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Cytat:Ten mały, to prawie tak fajny, jak z 3" ETX`a Kuby, nie? ;D<br>
<br><br>Prawie ;D.<br>Ale się nie poddawaj. Może trzeba dogadać się z sąsiadką? ;D Albo kupić ETX?<br>
Odpowiedz
A mnie się podoba bardzo Twoje zdjęcie z Kobietą.<br>Wyszliście bosko. Wiadomo, piękna kobieta.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Adam - dziękuję.<br>Powinieneś zobaczyć Małgonetę, jak kopie na treningu KravMaga Wink
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Cytat:KravMag
<br><br>Co to za franca?
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz
Zobacz tutaj:<br>http://www.kravmaga.com.pl<br>Nie jest to Sztuka Walki - bo słowo "sztuka" zobowiązuje. A tam nic pięknego nie ma. Nacisk jest postawiony na skuteczność w każdych warunkach (klatka schodowa, winda, wagon kolejowy no i ulica).<br>
Odpowiedz
Cytat:Później, Jowisz chowa mi się za balkonem sąsiadki...<br>
<br><br>Pozostaje Ci nic innego jak udać się na sesję do sąsiadki...  Wink Wink
================ Ełk : 53° 49' N&nbsp; 22° 21' E
Odpowiedz
No Bielack, to Ty groźny być musisz, skoro kobieta musi się uczyć samoobrony... Smile))<br>A o sąsiadkę zazdrosna nie jest?<br>Pokaż zdjęcie sąsiadki  ;D
Konin 18°12'48&quot;E&nbsp; 52°14'05&quot;N
Odpowiedz
Bielcak super fotka. Zeby miec jeszze lepsze wyniki składaj minimum 50 najlepszych klatek, kręć dużo filmików, w jak najkrótszym czasie, zeby Jowisz nie zdążył się przesunąć Smile
Odpowiedz
Cytat:Zobacz tutaj:<br>http://www.kravmaga.com.pl<br><br>
<br><br>O cholera strach się bać.
Pozdrawiam
Mirek Krasnowski
tel. 501-046-027
Meade LX-200 10&quot;, MaxCam ME-2 FLI, www.joa.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości