Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SN Backyard 3.1.2
Tego posta napisałem tuż zanim "zajechaliśmy" stare forum i nie zdążył doczekać żadnej odpowiedzi:<br>bawię się Starry Night Backyard i mam taki problem; w plikach z danymi komet i satelitów jest tych "obiektów" bardzo duzo. Jednak gdy korzystam z funkcji FIND to znajduje tylko kilkanaście i to tych z początku listy. Czy jest to ograniczenie tej wersji programu? czy da sie jakoś ominąć?<br><br>Czy ktos wie gdzie mozna tanio dostac Wink SN PRO 4.0?
Odpowiedz
To nie ograniczenie tylko ułatwienie sobie życia przez programistów żeby program nie musiał młócić za każdym razem zbyt dużej ilości niepotrzebnych danych np. wszystkich komet. Wystarczy przesunąć na początek te które Cię interesują, o ile pamiętam SNB pokazuje pierwsze 8. Co do SNP 4, to może AstroCD...<br><br>Mariner
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem co sobie ułatwili - komputerowi wszystko jedno czy młóci 10 czy 500. Co najwyżej trochę bardziej się spoci. Och, ci ludzie od komputerów - nigdy ich nie zrozumiem.<br>Też przesuwałem z listy obiekty na pierwsze pozycje, aby program je znajdował. Ale po odswiezeniu bazy z internetu znów mam na końcu te które przesuwałem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości